У Львові бухгалтер привласнила 300 тисяч гривень вкладників

groshi-grivnyaЯк повідомили УНІАН у прес-службі головного управління Національної поліції у Львівській області, бухгалтер-експерт філії банку у Львові від імені клієнтів банку складала та підписувала фіктивні договори щодо віддаленого доступу до їх рахунків через інтернет-програму. Далі, діючи на підставі цих фіктивних договорів та маючи ключі доступу, жінка перераховувала кошти з рахунків клієнтів банку на свій особистий картковий рахунок.

Коли клієнти зверталися у банк для того щоб з’ясувати, на якій підставі з їхніх рахунків були зняті кошти, жінка "перекидала" на ці рахунки кошти інших клієнтів банку та пояснювала ситуацію технічною помилкою.

Досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) ККУ, правоохоронці встановили, що у такий спосіб бухгалтер-експерт привласнила кошти вкладників на суму більшу ніж 300 тисяч гривень. Гроші вона витратила на власні потреби.

Санкція статті передбачає покарання – штраф або обмеження волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Проводяться слідчо-оперативні заходи, встановлюються всі потерпілі внаслідок дій банківської працівниці, а також перевіряється інформація щодо можливого привласнення коштів клієнтів вказаною працівницею, за іншими схемами.

УНІАН