Суд надав Корнійцю охорону СБУ

О.Корнієць. Фото УНІАН

О.Корнієць. Фото УНІАН

18 травня 2016 року Голосіївський районний суд Києва продовжив розгляд кримінальної справи за обвинуваченням у хабарництві колишнього першого заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимира Шапакіна і екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця. На засіданні обговорювалося призначення особистої охорони Корнійцю у зв'язку з нападом на нього в центрі Києва, передає кореспондент НБН.

"Оголошуємо перерву для перевірки інформації (напад на Корнійця – НБН) на півгодини", – сказав головуючий суддя. Зокрема,  захисник Федосін за цей час повинен був перевірити, чи внесена заява його підзахисного про напад до ЄРДР.

Адвокат повідомив суду, що на Олександра Корнійця був скоєний напад групою осіб, серед яких був чоловік, якого впізнав Корнієць. За його словами, ця людина раніше була на судовому засіданні 10 травня, а під час нападу викрикувала "прокурор Корнієць". У зв’язку з цим захисник заявив клопотання про застосування до його підзахисного заходів безпеки, зокрема, надання йому охорони.

"Суд повинен перед тим, як ухвалити рішення, перевірити інформацію, тому ми листом звернулися до відповідних правоохоронних органів", – пояснив головуючий суддя.

Як заявляв адвокат Віктор Петруненко, 13 травня на Майдані Незалежності в Києві група невідомих побила Олександра Корнійця.

Як повідомляли ЗМІ, 5 липня 2015 року в Києві були затримані перший заступник Головного слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах.

При обшуку у прокурорів були знайдені близько $500 тисяч і 35 пакетів з діамантами. Пізніше суд виніс рішення про їх арешт на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 3,2 мільйона гривень.

8 липня 2015 року суд випустив підозрюваних під заставу, через тиждень вони були звільнені з займаних посад.

У жовтні 2015 року ГПУ висунула Корнийцу нову підозру в незаконному зберіганні зброї, ппридбанні засобів прослуховуванняі і вимаганні. Суд визначив для нього заставу в майже 3,5 мільйона гривень.

Nbnews.com.ua

Довідка "Ні корупції!"

Як повідомив УНІАН, Голосіївський районний суд Києва на цьому ж засіданні прийняв рішення про надання охорони колишньому заступнику прокурора Київської області Олександру Корнійцю, якого звинувачують в хабарництві і на якого 13 травня скоїли напад невідомі, після чого він опинився в лікарні. Відповідну ухвалу оголосив голова колегії суддів Голосіївського суду Дмитро Валігура.

Таким чином частково було задоволено заяву Корнійця, яку він передав через своїх адвокатів, оскільки не з'явився до суду у зв'язку з лікуванням у стаціонарі.

"Заяву Корнійця задовільнити частково. Надати йому особисту охорону. Виконання рішення покласти на Управління СБУ в Києві і Київській області", - зазначається в рішенні. Водночас суд відмовив Корнійцю у проханні взяти під фізичну охорону його житло.

Наступне судове засідання має відбутися 1 червня 2016 року о 10:30.