Кличко призначив бізнесвумен керувати КП «Київтеплоенерго»

xsfasegsrydudj.jpg_resizeКиївський міський голова Віталій Кличко призначив з 17 квітня 2016 року Юлію Орел на посаду директора комунального підприємства «Київтеплоенерго».

Текст відповідного розпорядження № 454 від 13 квітня 2016 року розміщено на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Призначення відбулося на контрактній основі.

Нова очільниця КП «Київтеплоенерго» має за плечима чималий стаж роботи у комунальному господарстві.
Так, згідно  з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Юлія Орел разом із Олександром Лещенком є засновниками та власниками ТОВ «Кийградсервіс» (ЄДРПОУ 38518708), а також станом на сьогодні Юлія Орел досі значиться у реєстрі керівником цього підприємства.

За інформацією видання «Наші гроші», торік Шевченківський район Києва заплатив 8 мільйонів за бруд у під’їздах фірмам, пов’язаним з керівниками Шевченківського району. Зокрема, ЖЕКи «Діброва», «Нивки» та «Покровська» уклали угоди з обслуговування будинків на суму 1 млн 875 тис грн з ТОВ «Кийградсервіс», яке окрім традиційного труєння тарганів і щурів, вивезення сміття і прочищання коминів, ще й прибирало сходові клітини.

З відритих джерел відомо, що Юлія Орел була заступником директора ЖЕКу «Діброва» Шевченківського району м. Києва, який уклав угоду з ТОВ «Кийградсервіс», яке належить Юлії Орел.

Також у відкритих джерелах можна знайти інформацію про те, що Юлія Орел є цивільною дружиною Василя Григоренка, директора КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Cвятошинського району м.Києва», якому, своєю чергою, приписують довгі роки співпраці і заступництво голови КМДА П.Пантелеєва.