Дніпропетровськ: на мітингах вимагають захисту прав бізнесу й громади

Піч час мітингів. Фото 056.ua

Піч час мітингів. Фото 056.ua

Під стінами будівлі міської ради Дніпропетровська 18 травня 2016 року місцеві жителі вийшли на два мітинги. Оператори дніпропетровських парковок протестують проти позбавлення їх бізнесу шляхом рейдерських захоплень. Інша частина мітингувальників вимагає повернути в комунальну власність незаконно приватизовані об'єкти міста.

Під стінами Дніпропетровської міськради два мітинги”, – передає місцеве видання 056.ua.

Операторів дніпропетровських парковок, здебільшого, прийшли підтримати молоді люди, які звинувачують мера Філатова і міську владу в рейдерському захопленні парковок. За словами екс-керівника департаменту транспорту і зв'язку Павла Гезя, підприємцям, які займаються місцевими парковками, не продовжують договір оренди.

Приходять люди від Філатова і просто відбирають право власності на бізнес”, – заявив Гезь.

На плакатах люди написали: “Захистіть нас від рейдерства”, “Рейдер Філатов, що відбирав заводи, спустився на дно, відбираючи у нас останнє”, “Філатов – не політик і не людина. Це гниль, яку треба викорінити”.

У той же час на протилежному боці площі перед міськрадою зібралися городяни, які вимагають повернути Дніпропетровську об'єкти комунальної власності, що, на їх думку, були приватизовані незаконно. Вони скандують: “Героям слава!”. У відповідь чується – “Бандитів в тюрми!”.

Піч час мітингів. Фото 056.ua

Піч час мітингів. Фото 056.ua

На транспарантах, зокрема, написано: “Вимагаємо повернути місту 1000 об'єктів, які були вкрадені Олександром Вілкулом”, “Набережна має належати людям, а не Краснову!!!

Мітингувальників поділяє подвійний кордон правоохоронців.

Nbnews.com.ua

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли, 17 травня 2016 року у Запоріжжі підприємці влаштували пікет обласного управління фіскальної служби, вимагаючи припинити свавілля щодо бінесменів, які займаються переробкою та продажем волоських горіхів.