Антимонопольний комітет перевірить Одеський «Євротермінал»

Євротермінал 1

На сайті Антимонопольного комітету (АМК)  з’явилось повідомлення про те, що стартує перевірка ТОВ «Євротермінал», щоб дослідити питання щодо наявності в діях згаданого товариства ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції під час надання послуг з обслуговування транспортних засобів та товарів у відділі митного оформлення 1 митного поста "Одеса-порт" Одеської митниці Державної фіскальної служби України.

Перевірка ініційована, окрім звернення, що надійшли територіальному відділенню Антимонопольного комітету, ще й активним висвітленням ситуації, яка склалась навколо компанії.

Так, ще в лютому Одеський міський департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху затвердив схему дорожніх знаків, згідно з якою всі вантажі направлялися виключно через Сухий порт, що належить ТОВ «Євротермінал».

Плата за проїзд складає 19,5 доларів США, тобто,  більше 480 гривень. У березні Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі зніс дорожній знак на Хаджибейській дорозі поруч з «Євротерміналом», який забороняв проїзд вантажівок в обхід Сухого порту. Розібратися тоді в ситуації обіцяла й Голова Одеської митниці Юлія Марушевська. Після зносу знак з’явився знову, хоча Одеська поліція направляла листа на адресу Одеської міськради з проханням демонтувати знак.

3

Скан з офіційної сторінки компанії "Евротермінал"

ТОВ «Євротермінал» належить кіпрському офшору, але ЗМІ пов’язують його з Одеським міським головою Геннадієм Трухановим. Сухий порт був побудований компанією «Євротермінал» і почав роботу ще в 2010 році. За часів президентства Віктора Януковича проїхати в Одеський морський порт, обминувши приватний Сухий порт і не заплативши за проїзд, було не можливо. Про це неодноразово розповідав координатор руху «Нет коррупции на транспорте» Олександр Захаров:

«Вкратце суть вопроса. В «жирные годы» царствования Януковича в Одесский порт была встроена до простоты циничная коррупционная схема. Еще за несколько лет до этого на государственные средства любимого одесситами порта была проведена грандиозная стройка. И, благодаря построенным дорогостоящим развязкам переходов и пандусов, весь тяжелый автотранспорт назначением в порт был выведен на объездную дорогу из центра города.

Задумка и воплощение были отличные, одесситы сразу почувствовали уменьшение пробок, отсутствие прежнего количества авто-«мастодононтов» в центре города. А иные сутки в порт входило только контейнеровозов не менее 1000 единиц. Сюда добавить зерновозы, тентованные фуры и прочее — и все это в самом центре курортного, туристического города.

Но! К недоумению специалистов оказалось, что все эти новые выходы из порта упираются в частную территорию ... ООО «Евротерминал». это ООО тогда назвали «партнером Одесского порта»; причем, главное партнерство заключалось исключительно в том, что на этом «партнере» расположились выезды из государственного порта ... Просто и эффективно: построить за гос.средства выезды-въезды в гос.порт и замкнуть их на частном предприятии».

Як повідомив Олександр Захаров, сьогодні дорожні знаки все ще не демонтовані, але є домовленість  з поліцією, що водіїв, які їдуть через безкоштовний проїзд до порту, не штрафують. Скільки ця ситуація продовжиться, наразі невідомо. Схоже, старі корупційні схеми повертаються.