У Запоріжжі бізнесмени повстали проти “горіхової мафії”

Під час мітингу. Фото УНН

Під час мітингу. Фото УНН

Сьогодні, 17 травня 2016 року, розпочався мітинг запорізької бізнес-спілки під стінами головного управління ДФС у Запорізькій області, передає кореспондент УНН.

Наразі біля податкової зібралось близько 20 представників бізнесу Запоріжжя.

Вони вимагають відставки першого заступника начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області, полковника податкової міліції Дмитра Кучерова.

Серед причин організатори називають, зокрема, багаточисленні "маски-шоу", створення "горіхової мафії", обшуки підприємств із незаконним вилученням, за їхніми словами, обладнання, тощо.

УНН

Довідка “Ні корупції!”

На своїй сторінці у Фейсбук підприємець Ірина Лех повідомляє:

"О 9.00 представники Бізнес-Спілки нанесуть візит першому заступнику ДФС в Запорізькій області і за сумісництвом керівнику запорізьких "податкових білок" Дмитру Кучерову.
Вимога № 1: ВІДСТАВКА КУЧЕРОВА.
Причини: "маски-шоу" в різних регіонах України; організація "горіховою мафії", яка за дозвіл на вивезення горіхів вимагає з підприємців великі суми грошей; внесення недостовірних відомостей в декларацію ("забув" внести два автомобіля); обшуки на запорізьких підприємствах, в ході яких незаконно вилучаються обладнання, товари і т. п. (останній епізод був пов'язаний з контрольною закупівлею в одному з магазинів, після чого "податківці" забрали "куплені" ними за ПІВМІЛЬЙОНА гривень годинник і гроші, походження яких в суді вони пояснити не змогли).
Вимога №2: ЗАВЕРШЕННЯ ЛЮСТРАЦІЇ КУЧЕРОВА в 10-денний строк.
Дмитро Кучеров за часів правління Януковича обіймав керівні посади в УВС і ДФС в Луганській області, що означає необхідність його люстрації. Перевірка стосовно нього за ЗУ "Про очищення влади" триває вже майже рік".

Про ситуацію, пов’язану із бізнесом на волоських горіхах, ми повідомляли в публікаціях “Горіхова мафія дісталася Черкащини”, “ДФС переконує, що горіхові рейдери діяли у Кочержинцях законно”, “Зупинити свавілля “податкових білок” вимагають у Херсоні” та “Свавілля “податкових білок” триває”.

“Ні корупції!” також інформував, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабміну 11 травня 2016 року дав доручення на “наступному засіданні уряду” розглянути постанову, яка дасть можливість підприємцям експортувати українські горіхи.

Окреме питання – це так звана горіхова мафія. Яка сидить на потоках горіхів з тим, щоб не дати можливість вивозити на експорт українські горіхи. Зараз доручення Міністерству економіки, Міністерству фінансів, юстиції – на наступний уряд винести постанови, які дадуть можливість людям абсолютно спокійно займатися цим видом бізнесу. Щоб тим правоохоронним структурам, які використовують цю можливість для власного збагачення, було неповадно навіть наближатися до людей“, – сказав Гройсман.

Він зазначив, що це питання має бути винесено на наступне засідання, щоб якнайшвидше “поставити крапку”.