Луценко успадковує корумповане відомство – Пайєтт

Фото зі сторінки argumentua.com

Фото зі сторінки argumentua.com

Новопризначений генеральний прокурор України Юрій Луценко успадковує корумповане "згори донизу" відомство, яке потребує глибинної і галузевої реформи. Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт під час інвестиційної конференції у понеділок, передає УНН з посиланням на прес-службу посольства США.

"Ми зі схваленням відзначаємо призначення нового Генерального прокурора, і я дуже радий почути позитивну оцінку... Юрія Луценка, який відповідає моїй власній… Але, на жаль, він успадковує установу, яка корумпована згори донизу. І це не тільки питання зміни однієї установи. Як я вже говорив в жовтні минулого року в Одесі, йдеться про офіс генерального прокурора, всієї системи, яка потребує глибинної і галузевої реформи, яку, до прикладу, Україна успішно реалізувала з новою патрульною поліцією, що стало прикладом того, як можна змінити інститути в цій країні таким чином, щоб створити величезне схвалення серед українського народу, тому що українці хочуть бачити, як ці інститути розвиваються", – зазначив Дж. Пайєтт.

Він відзначив, що одним з ключових позитивних факторів щодо України сьогодні є те, що "це не та країна, яка страждає від втоми від реформ".

"Більше того, коли ви дивитеся на дані щодо громадської думки, то очевидним стає те, що більшість українців хочуть бачити швидший хід реформ. Вони не скаржаться на темпи реформ; вони скаржаться, що реформа не прийшла досить швидко", – додав американський посол.

УНН

Фото зі сторінки argumentua.com