До 15 червня обласні депутати заборонили намив піску на Київщині

581923Депутати Київської обласної ради (КОР), заслухавши інформацію начальника Державної екологічної інспекції у Київській області щодо незаконного видобування піску в Київській, доручили голові КОР створити робочу групу з розробки плану заходів щодо припинення незаконного видобування піску в Київській області.

Текст відповідного рішення «Про заслуховування інформації Державної екологічної інспекції у Київській області щодо незаконного видобування піску в Київській області» за підписом голови КОР Г.Старикової розміщено на офіційному сайті Київської обласної ради.

Крім того, обласні депутати вирішили провести розширені громадські слухання за участю груп активістів, ініціативних організацій, природозахисних організацій та представників громад окремих населених пунктів з питання протидії незаконному намиву піску та з моменту прийняття даного рішення до 15 червня 2016 року заборонити на території Київської області намив піску.

Нагадаємо, «Ні корупції!» вже писав, як київські обласні депутати воюють з незаконними видобувачами піску на території Київщини та яка позиція у цьому питанні обласних прокурорів та екологів.