Свавілля “податкових білок” триває

cherk-uman-gorix-mafia-auto

Наприкінці минулого тижня зі складів, на яких перебував під відповідальним зберіганням горіх волоський, конфіскований з митного контролю, запорізька податкова міліція вивезла даний товар у невідомому напрямку. Повідомив у своєму Фейсбук громадський активіст Дмитро Карп.

горіхова мафія в Умані

Дмитро Карп, фото з Фейсбук

«Податкові білки, зігнавши велику кількість озброєних людей, погрожуючи арештами і силовими методами активістам, які захищали власність підприємців біля складів, за сприяння ДФС Херсонської області і поліції, вантажили і вивозили сировину. При спробі супроводжувати вантаж до місця наступного вивантаження представниками фірми їх машина була зупинена пострілами невідомих людей в камуфляжі і за сприяння поліції у водія були відібрані документи, які повернули після того, як частина вантажівок із сировиною зникла в невідомому напрямку. Як ми бачимо, вся мета - це вкрасти дорогу сировину», - повідомляє Дмитро Карп.

Імовірно, вантаж везуть в Одеську область на ті ж склади, де зберігається 67 тонн незаконно конфіскованої сировини, яку раніше було конфісковано цими ж людьми у підприємця в Одеській області, припускає активіст.

«Так само нам відомо, що фірма, з якою податківці уклали договір на зберігання конфіскованого товару, фактично одноденка, її засновники - мешканці Криму, яких при зникненні товару дістати для пред'явлення претензій буде неможливо. Як ми бачимо, всі ці ланки одного ланцюга - злочинне угруповання перевертнів у погонах з податкової міліції прикривається з самого верху Насировим, Біланом, Шереметом, Мельником!! Зараз підприємці шукають конкретне місце знаходження свого товару, для того, щоб не допустити крадіжку або підміну!», - зазначає Дмитро Карп.

https://youtu.be/kxjaX2ouqVU

Нагадаємо, наприкінці квітня цього року у Черкаській області та на Одещині підприємці-горішники постраждали від тиску запорізьких фіскалів.

Днями за фактом нападу на уманських горішників Уманська місцева прокуратура внесла відомості до реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених статтями 187 та 365 КК України. Про це повідомила у коментарі "Ні корупції" Світлана Андрійченко, прес-секретар прокуратури Черкаської області. Санкція статті 187 КК України, йдеться про розбій, передбачає позбавлення волі від семи до десяти років із конфіскацією майна. Злочин, вказаний у статті 365 КК України, перевищення влади або службових повноважень, карається виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі від двох до п'яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.

cherk-prokukatura -novyny.cherkasy.ua

«Ні ГПУ ні СБУ досі ні відреагувало на дії збройної банди в погонах, яка другий місяць тероризує підприємців по всій Україні. …Прем'єр-Міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабінету Міністрів дав чітко зрозуміти, що пора припинити дію "Горіхової мафії", рекет і вимагання силовими структурами по відношенню до підприємців, які заготовляють і експортують волоський горіх. Але податківці не зупиняються! Звичайно, адже у них не просто дах, а повна вседозволеність. 

Ще раз настійно прошу Міністра Фінансів Alex Danylyuk зупинити свавілля своїх підлеглих і почати процедуру ліквідації податкової міліції, як Вами було обіцяно в перші дні призначення Вас на посаду Міністра Фінансів! Також прошу Народних депутатів Андрій Журжій, Тетяна Острікова, Ніна Южаніна і т.д. у терміновому порядку подати законопроект про ліквідацію податкової міліції,» - пише Дмитро Карп.

Тільки ліквідація податкової міліції зупинить свавілля щодо підприємців, наголошує активіст.