Під підозрою – високі прокурорські чини Тернопільщини

naruchniki“Про підозру в одержанні неправомірної вигоди оголошено заступникові прокурора Тернопільської області та керівникові Тернопільської місцевої прокуратури, які вже, напевне, вважали, що їх злочинні дії залишаться непоміченими Фемідою”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Ще одна знакова подія в боротьбі з корупцією в Україні! Багато злих язиків, недругів і просто осіб, які не вірять у спроможність новостворених антикорупційних органів навести лад у цій сфері, закидали Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) і Національному антикорупційному бюро (НАБ) України звинувачення у дріб’язковості та неможливості довести початі справи до кінця. Всупереч вказаному інформую, що сьогодні так звана справа "Тернопільських прокурорів" наближається до свого логічного завершення”, – повідомив Холодницький.

Він, зокрема, інформує, що слідчим суддею Солом'янського районного суду міста Києва розглянуто клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та обрано запобіжний захід (тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 500 000 гривень) одному та застосовано цілодобовий домашній арешт щодо іншого "правоохоронця", які обґрунтовано підозрюються у вимаганні хабара в розмірі більше 300 000 гривень.

Нагадаю, що попередньо у вказаному провадженні повідомлено про підозру першому заступнику керівника Тернопільської місцевої прокуратури та двом високопосадовцям Головного управління Національної поліції в Тернопільській області”, – повідомляє глава САП.

За його твердженням, прокурори відомства та детективи НАБ України “зорієнтовані на швидке та якісне завершення досудового слідства”.

“Ні корупції!”