Freedom House запрошує розслідувачів обмінятися досвідом з молдовськими колегами

ЛОГО ФХМіжнародна правозахисна організація Freedom House запрошує українських і молдовських журналістів-розслідувачів, блогерів і активістів, які працюють у сфері боротьби з корупцією, на дводенну регіональну конференцію з обміну досвідом у сфері боротьби з корупцією «S.T.O.P. Corruption: Supporting Transparency, Organizing Prevention».

Конференція відбудеться 30-31 травня 2016 року в Києві за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Мета конференції – сприяти ефективному розвитку транскордонної співпраці між журналістами Східної Європи  і посиленню зв'язків між ЗМІ, неурядовими організаціями та державними антикорупційними органами.

На заході будуть також обговорені питання підвищення ефективності журналістських розслідувань і зростання впливу ЗМІ в боротьбі з корупцією. Учасники конференції зможуть обмінятися досвідом із журналістами з Молдови, України та інших країн Східного партнерства (Грузія, Білорусь, Вірменія), а також міжнародними експертами у сфері журналістських розслідувань і боротьби з корупцією.

Українським партнером заходу є Інститут масової інформації (проект «Ні корупції!»), молдовським партнером – Центр журналістських розслідувань.

Хто може подати заявку на участь:

Ми шукаємо мотивованих журналістів-розслідувачів, блогерів і активістів, які займаються боротьбою з корупцією, зацікавлені у транскордонному співробітництві з колегами з інших країн в регіоні і готові ділитися своїм досвідом з колегами.

Як подати заявку:

Заявку на участь можна заповнити онлайн ТУТ. Крайній термін подачі заявок - 19 травня 2016 року.

Якщо кількість охочих взяти участь перевищить можливості організаторів, оргкомітет залишає за собою право відбирати заявників, які продемонстрували найбільше мотивації до участі і мають можливість подальшого поширення отриманого досвіду.

Про результати відбору всі заявники будуть повідомлені 23 травня.

Для відібраних учасників проїзд і проживання в Києві на дні конференції будуть оплачені за рахунок організаторів.

За додатковою інформацією просимо звертатися до асистентки проекту Freedom House Йоанни Шиманьської-Ґодар: godard@freedomhouse.org