“Корупція толерується найвищим керівництвом” – Лещенко про повернення посади Кононенку

corruption_11Відновлення народного депутата Ігоря Кононенка на посаді першого заступника голови фракції БПП - поганий сигнал. Таку думку в кулуарах Верховної Ради висловив депутат Сергій Лещенко.

"Це сигнал суспільству, що корупція толерується найвищим керівництвом держави. Замість того, щоб оголосити "хрестовий похід" проти корупції, цих людей відновлюють на посадах", - сказав Лещенко.

Усі люди знають, що Кононенко причетний до офшорних скандалів, наголосив Лещенко.

"По-перше, остання серія публікацій "панамських паперів" вказує на причетність Кононенка до офшору Intraco, який уже не один місяць фігурує у викриттях. По-друге, причетність Кононенка до створення інституту "смотрящих" на державних підприємствах. По-третє, його особиста неоднозначна роль у скандалі з Абромавичусом. Усе це кидає на нього тінь. Якщо вже президент вирішив залишити Кононенка, його найкраще просто перевести в тінь. Замість цього його відновлюють на посаді. Це черговий аргумент тим людям, які справді хочуть боротися з корупцією, що у президента немає політичної волі цього робити", – зазначив нардеп.

Gazeta.ua

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли, 12 травня 2016 року фракція “Блоку Петра Порошенка” відновила на посаді першого заступника фракції Ігоря Кононенка. “Сьогодні на своєму засіданні фракція партії “Блок Петра Порошенка” абсолютною більшістю голосів відновила народного депутата Ігоря Кононенка на посаді першого заступника голови фракції “Блок Петра Порошенка”, – інформувала прес-служба партії.

Прес-секретар глави фракції БПП Юрія Луценка Лариса Сарган уточнила, що таке рішення було прийнято на підставі заяви Генпрокуратури про те, що звинувачення екс-міністра економіки Айвараса Абромавичуса про тиск на нього з боку Кононенка не знайшли підтвердження.