Кононенка з подачі ГПУ відновили на посаді у ВР

Кононенка відновили на посаді на підставі відповіді ГПУ. Фото solydarnist.org

Кононенка відновили на посаді на підставі відповіді ГПУ. Фото solydarnist.org

12 травня 2016 року фракція "Блоку Петра Порошенка" відновила на посаді першого заступника фракції Ігоря Кононенка. "Сьогодні на своєму засіданні фракція партії "Блок Петра Порошенка" абсолютною більшістю голосів відновила народного депутата Ігоря Кононенка на посаді першого заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка", - повідомили в прес-службі партії, на яку посилається “Новое время”.

Прес-секретар глави фракції БПП Юрія Луценка Лариса Сарган уточнила, що таке рішення було прийнято на підставі заяви Генпрокуратури про те, що звинувачення екс-міністра економіки Айвараса Абромавичуса про тиск на нього не знайшли підтвердження.

GPU

GPU-1

3 лютого 2016 року міністр економіки Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Слідом за ним про свій відхід заявили і чотири його заступника. Пізніше президент Петро Порошенко провів з Абромавичусом зустріч і висловив сподівання, що міністр змінить своє рішення.

Разом з тим, однією з причин свого рішення Абромавичус назвав "вирішення питань в інтересах окремих людей за його спиною". При цьому він назвав прізвище нардепа, першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, уточнивши, що саме він зробив багато для блокування реформ у відомстві.

Сам Кононенко спростовує заяви Абромавичуса. За його словами, заяви міністра є спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ.

Після цього детективи НАБУ відкрили кримінальне провадження про втручання в роботу МЕРТ з боку депутата від БПП Ігоря Кононенка та деяких інших нардепів.

“Новое время”

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли, 3 лютого 2016 року Міністр економічного розвитку та торговлі Айварас Абромавичус вирішив піти у відставку. Про це він заявив на брифінгу.

У мене і моєї команди немає бажання бути ширмою для відвертої корупції або підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче в стилі старої влади встановити контроль над державними грошима. Я не хочу їздити в Давос, розповідати їм про наші успіхи, в той час як за нашою спиною вирішуються якісь питання в інтересах окремих людей“, – сказав він.

Ці люди мають імена. І одне з цих імен я вам зараз озвучу. Це Ігор Кононенко“, – додав міністр.