“Бідний” прокурор Корнієць отримав дві квартири і землю – ЗМІ

О.Корнієць. Фото УНІАН

О.Корнієць. Фото УНІАН

Екс-заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць, який фігурує у справі "діамантових прокурорів", отримав дві службові квартири і земельну ділянку, на якій зараз будують готель. Про це йдеться у розслідуванні видання "Новое время".

Зокрема, першу службову квартиру площею понад 70 квадратних метрів прокурор отримав у листопаді 2007 року.

KORN

Через п'ять років сім'я з шістьох осіб (Корнієць, його дружина та четверо дітей) виявилася прописаною в квартирі площею 12 квадратних метрів, яка, ймовірно, належить сестрі Корнійця.

У 2012 році Корнієць отримав ордер на трикімнатну квартиру в центрі Києва, недалеко від цирку, (на вул. Тургенєвській). Квартира в цьому будинку коштує близько 5 мільйонів гривень. Як виявилось, ця квартира не була арештована після затримання Корнійця — прокурор встиг переоформити її на наймолодшу доньку вже тоді, коли перебував у СІЗО. У декларації Корнійця ця квартира не вказана.

KORN-1

Журналісти також з'ясували, що на ділянці площею 878 квадратних метрів, яку прокурор отримав в 2008 році, ведеться будівництво готелю; вартість цього будівництва, згідно з проектною документацією, складає майже 403 тисячі доларів. Видання зазначає — підійти до будівництва в районі аеропорту "Жуляни" непросто: проїзд і прохід перекрито приватною охороною.

Раніше екс-заступник генпрокурора Віталій Касько розповідав, що скандальний "діамантовий прокурор" Олександр Корнієць перед початком Революції гідності відібрав у одного з підприємців сміттєвий бізнес.

“24 канал”