В аеропорту “Бориспіль” – обшук у постачальника бортового харчування

LITAKСилові структури в київському аеропорту "Бориспіль" 11 травні 2016 року влаштували обшук у постачальника бортового харчування для зарубіжних і вітчизняних авіакомпаній – кейтерингової компанії з іноземними інвестиціями "СКАЙ ФУД СЕРВІСЕС". Про це УНІАН повідомила компанія в своїй заяві.

"Сьогодні в офісі ТОВ "СКАЙ ФУД СЕРВІСЕС" та власних приміщеннях посадових осіб підприємства проходять слідчі дії, хоча підстав для таких заходів з урахуванням дотримання ТОВ "СКАЙ ФУД СЕРВІСЕС" не тільки положень чинного законодавства України, але й міжнародних правил і стандартів, просто не існує", - сказано в заяві компанії.

У повідомленні компанія зазначила, що перевірка з боку силових структур є незаконною і швидше за все організована основним конкурентом – компанією "DО & СО", власником якої є Валерій Горбатюк.

"Як виявилося, в українських реаліях розвиток власником "DO CO" Валерієм Горбатюком підприємства з виробництва бортового харчування ТОВ "Київ–Кейтеринг" ставило перед собою мету не конкурентного знаходження на ринку послуг бортового харчування, а знищення конкурентів усіма можливими способами, в тому числі за участю силових структур", - йдеться в заяві.

У заяві "СКАЙ ФУД СЕРВІСЕС" вказує, що якщо ще кілька років тому "Київ-кейтеринг" займав 85% ринку послуг бортового харчування в "Борисполі", то зараз його частка знизилася до 60%. На п'яти наступає один з його основних конкурентів – активно розвивається в даній сфері послуг – компанія з іноземними інвестиціями ТОВ "СКАЙ ФУД СЕРВІСЕС".

"Як бачимо, іншого варіанту тиску на конкурентів, ніж способи 90-х років, пан Горбатюк не знайшов", - підкреслили в компанії.

При цьому в "СКАЙ ФУД СЕРВІСЕС" запевнили, що компанія вживатиме всіх необхідних заходів для повернення ситуації у законне русло і залучення до відповідальності за неправомірні дії всіх винних осіб, в тому числі з боку силових структур.

Як повідомляли ЗМІ, компанія "Київ–Кейтеринг" активно розвивалась у часи президентства Януковича. Зокрема, у 2012 році за сприяння влади було відкрито цех з виробництва бортового харчування.

У 2014 році в аеропорту Бориспіль припинив роботу постачальник бортового харчування для Lufthansa, British Airways, Air France, KLM та інших українських та іноземних авіаперевізників - кейтерінгова компанія "Аіро Кейтерінг Сервісіз Україна".

"Аіро Кейтеринг" - дочірнє підприємство німецької LSG SKY Chefs, яке входить в трійку найбільших кейтерингових фірм Європи і є структурним підрозділом групи Lufthansa.

На думку експертів, "Аіро Кейтерінг Сервісіз Україна" була змушена припинити роботу через антиконкурентні дії компанії "Київ-Кейтиринг".

УНІАН

Довідка "Ні корупції!"

Згідно з інформацією ЗМІ, у травні минулого року на адресу офшорної компанії Intraco Management Ltd (Британські Віргінські острови), яку британське видання The Guardian пов'язує з президентом Петром Порошенком і депутатом від БПП Ігорем Кононенком, поставлено товариством “ДО&ДО” Києва (Бориспіль) 50 порцій холодного харчування.

ТОВ “ДО&ДО” Києва з 2014 року займається постачанням їжі авіакомпаніям в аеропорту “Бориспіль” і є афільованою компанією з холдингом “Do&Co” австрійського бізнесмена Аттіли Догудана. У реєстрі юросіб в якості власників “ДО&ДО” Києва крім Догудана вказаний директор цієї фірми Валерій Горбатюк.

Раніше ЗМІ згадували Intraco Management Ltd в якості компанії, яка оплачувала обслуговування літака, на якому літає Петро Порошенко.

Фото на головній - зі сторінки www.5.ua