На Черкащині продовжують дерибанити землі водного фонду

cherk-dnipro-chornobaj-zemlia

Чорнобаївський відділ Золотоніської місцевої прокуратури виявив факт незаконного вилучення та подальшої передачі в оренду терміном на 20 років земельної ділянки державної власності, розташованої  в межах Чорнобаївського району в прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища на землях водного фонду. На вказаній ділянці, згідно з документами, мали розмістити культурно-оздоровчий центр.

Щоб повернути вказану земельну ділянку у власність держави, Золотоніська місцева прокуратура скерувала позовну заяву до господарського суду Черкаської області.

На даний час триває судовий розгляд.

«Зараз в Україні тривають постійні законодавчі зміни з метою приведення Українського законодавства у відповідність до кращих Європейських  зразків. В ході проведення реформ органи прокуратури позбавлено функції загального нагляду якою було наділено органи прокуратури. Незважаючи на це, прокуратура не обмежена в праві відновлювати порушені права громадян та держави в суді, реалізуючи таку функцію як представництво інтересів громадян та держави в суді, яка передбачена ст. 23 Закону «Про прокуратуру», - повідомляє сайт Золотоніської місцевої прокуратуриcherk-zabudova-dnipra-01-300x200

Як писав "Ні корупції", нещодавно Черкаський районний суд за позовом прокуратури скасував незаконне розпорядження Черкаської районної адміністрації та визнав недійсними свідоцтва на право власності на чотири земельні ділянки водного фонду – прибережної захисної смуги р. Вільшанка поблизу с. Лозівок Черкаського району, які в березні 2014 року протиправно передали у власність окремим громадянам.

Натомість, як ми вже повідомляли, у так званому Царському селі, неподалік Черкас, особняки ростуть, а їхні впливові власники не зважають ні на закон, ні, тим більше, на думку громади.