ГПУ перевіряє квартири Насірова в Лондоні – Шабунін

Р.Насіров. Фото зі сторінки argumentua.com

Р.Насіров. Фото зі сторінки argumentua.com

“Написали 11 звернень, пройшли 3 суди і таки змусили прокурорів почати розслідування лондонських хат Романа Насірова”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Голова правління Центру протидії корупціі Віталій Шабунін.

Раніше Центр протидії корупції неодноразово заявляв, що Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров не вказав у декларації про доходи дві лондонські квартири та бізнес своєї дружини Катерини Глімбовської.

На сайті Центру, зокрема, було розміщено і таку інформацію:

“В прокуратурі міста Києва чомусь відмовились вносити відомості щодо дій Насірова до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Ми звернулись з цього приводу до Печерського суду, проте там не побачили порушень в діях прокуратури і повернули нашу скаргу без розгляду. Ми оскаржили це рішення в Апеляційному суді Києва, який скасував рішення Печерського суду та постановив заново розглянути нашу заяву про бездіяльність прокурорів.

Тільки після цього Печерський райсуд задовольнив нашу скаргу та зобов’язав прокуратуру Києва внести відомості про дії Насірова до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Рішення суду виконувалось довго, проте все ж в березні 2016 року столична прокуратура розпочала кримінальне провадження №42016100000000329 стосовно Насірова.

Ми також звернулись до Генерального прокурора Віктора Шокіна, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та міністра фінансів Наталії Яресько з проханням перевірити дії Насірова, який не задекларував квартири в Лондоні.

Окрім того, ми попросили Національне агенство з питань державної служби врахувати інформацію про незадекларовану нерухомість Насірова, а також запитали про результати службового розслідування. Ми також звернулись до Першого заступника Голови ДФС Білана з проханням перевірити інформацію, викладену Насіровим в декларації”.

“Ні корупції”