Правоохоронці шукають Тулуба, а драбівські чиновники – 20 мільйонів на школу

cherk-drabiv-school-2mln_03

Керівництво Драбівського району та місцевої школи просить допомоги у 20 млн. грн. на порятунок єдиної у селищі загальноосвітньої школи (ЗОШ). Як уже писав «Ні корупції», школу-довгобуд шість років тому з популістськими гаслами відкрили попередники.

Вже тоді було відомо про чимало порушень, допущених під час будівництва. Тодішнє керівництво школи та району воліло мовчати про це. Як наслідок, сьогодні у ремонт та добудову потрібно вкинути ще 20 млн. грн. державних грошей.

cherk-drabiv-school-2mln_06

Жебраючи, вже сьогоднішні чиновники знову закривають очі на порушення, за які також мали би понести відповідальність винні.

cherk-drabiv-school-2mln_09

Окрім цієї школи у Драбові, в області здали в експлуатацію ще чимало довгобудів. У листопаді 2013 року  прокуратура області зареєструвала кримінальне провадження, яке стосується розкрадання бюджетних коштів під час будівництва об’єктів соціально-культурної сфери Черкащини. Втім, про драбівський довгобуд тут не йдеться.

cherk-prokukatura -novyny.cherkasy.ua

Про це свідчить офіційна відповідь прокуратури на запит «Ні корупції».

«Повідомляю, що до Драбівського ВП Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області заяви та повідомлення про розкрадання коштів при будівництві Драбівського НВК «ЗОШ I- III ступенів ім. Васильченка – гімназія», не надходили, відомості про кримінальні правопорушення вказаної категорії до Єдиного реєстру досудових розслідувань, не вносилися, досудове розслідування не здійснювалося.

У слідчому відділі прокуратури області звернення та кримінальні провадження, що стосуються Драбівської ЗОШ-гімназії, відсутні.

drabiv-zapyt-prokur

Також повідомляю, що прокуратурою області розслідується кримінальне провадження стосовно колишнього голови Черкаської ОДА Тулуба С.Б. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172, ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 364 КК України.

tulub-serg-gerojУ ході розслідування Тулубу С.Б. оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172, ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 364 КК України.

На даний час досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні зупинено у зв’язку із розшуком підозрюваного», - йдеться у відповіді на наш запит.

Тож, правоохоронці досі шукають втікача, а школа та чиновники - 20 мільйонів гривень.

cherk-drabiv-school-2mln_10