Касько працюватиме в Transparency International

В.Касько. Фото зі сторінки segodnya.ua

В.Касько. Фото зі сторінки segodnya.ua

Колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько обраний членом правління міжнародної громадської організації з боротьби з корупцією Transparency International. Це рішення було одноголосно ухвалене на засідання правління Transparency International.

Віталія Каська обрали п'ятим членом правління організації на термін повноважень чинного складу правління — до кінця жовтня 2016 року

За поясненням голови правління організації Андрія Марусова, ключовим аргументом на підтримку кандидатури Віталія Каська стали його високі професійні якості та величезний досвід у розслідуванні справ, пов'язаних з корупційними злочинами Віктора Януковича і його поплічників і поверненням корупційних активів.

На його переконання, обрання Каська значно покращить результати Transparency International Україна у боротьбі з корупцією.

15 лютого 2016 року Віталій Касько написав заяву про звільнення з посади заступника генпрокурора Віктора Шокіна. На своїй посаді він займався розслідуванням гучної справи "діамантових прокурорів".

На початку квітня 2016 року ГПУ звинуватила його у нібито незаконному привласненні службових квартир.

Transparency Internationalміжнародна громадська організація з боротьби з корупцією та дослідження питань корупції у світі. Основна мета діяльності ТІ-Україна - недопущення зростання рівня корупції в країні завдяки прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства.

"24 канал"