Команда київського губернатора: люди вчорашнього дня – ЗМІ

PORT-88Разом з новим губернатором Київської області Максимом Мельничуком працювати в обладміністрацію прийшли 27 його помічників. І всі, як на підбір, з сумнівною репутацією, повідомляє Голос.ua.

За даними видання, Максим Мельничук, призначений на посаду голови Київської ОДА 3 лютого 2016 року, в перший же день роботи обзавівся 27 помічниками, частина з яких прийшла разом з ним з Національної академії аграрних наук України, віце-президентом якої він є, частина – з Партії регіонів.

Вважається, що самого Максима Мельничука протегує його батько - колишній ректор НУБіП (Аграрного університету) Дмитро Мельничук, який перебував на своїй посаді більше 30 років і встиг оформити на роботу в підконтрольне навчальний заклад понад 30 своїх друзів і родичів, деякі з яких, як Віктор Вовкодав і Анатолій Демус, перекочували тепер з його сином до будівлі обладміністрації.

А, наприклад, Валерій Кернецький, один із лідерів "Української вибору" - громадського руху одіозного кума Путіна Віктора Медведчука, Сергей Левцов, колишній керівник МГО "Молоді Регіони" в Подільському районі Києва, і Руслан Голуб, екс-голова районної державної адміністрації Тетіївського району Київської області, починали свою кар'єру в Партії регіонів, яку демонстративно залишили, як тільки її вплив почав слабшати. Лев Хлявіч також був тісно пов'язаний бізнесом із членами ПР, втім, як і ще один помічник Мельничука - Михайло Заславський, який встиг тісно співпрацювати з Бойком і Фірташем у сфері видобутку і продажу газу.

Є питання і до багатьох інших соратників Мельничука, відзначає "Голос.ua".

“Українські новини”

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли, нещодавно голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук вимушений був давати пояснення журналістам “Ні корупції!”, повідомивши, що поява його двох різних декларацій про доходи за один і той самий рік– “суто технічна помилка”.

Так, за словами М.Мельничука, правильною є Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, копію якої раніше отримала і проаналізувала наша редакція. Натомість документ, який був розміщений на сайті Київської ОДА у розділі з деклараціями, містить технічну помилку – там не вказані доходи Мельничука від продажу авто Toyota Land Cruiser 2008 року випуску.

Раніше “Ні корупції!” виявив у голови Київської обласної державної адміністарції Максима Мельничука дві різні декларації про майно і доходи за 2015 рік, які він заповнив в один день.