75% українців незадоволені роботою Порошенка

П.Порошенко. Фото president.gov.ua

П.Порошенко. Фото president.gov.ua

75,2% опитаних центром соціальних досліджень "Софія" негативно оцінюють діяльність президента Петра Порошенка. Про це свідчать результати опитування, представлені в прес-центрі "Українських новин".

Респондентів просили відповісти, як вони оцінюють роботу Порошенка на посаді президента. 35,9% опитаних відповіли, що категорично не схвалюють її, а 39,3% - скоріше не схвалюють.

Повністю схвалюють роботу Порошенка 3,9% опитаних, ще 15,6% - скоріше схвалюють.

Не змогли відповісти на поставлене запитання 5,3% опитаних.

Опитування проводилося 16-21 квітня 2016 року у всіх областях (у Донецькій і Луганській - на контрольованих владою територіях, у Криму не проводилося). Було опитано 1220 повнолітніх респондентів методом особистого інтерв'ю. Статистична похибка не перевищує 3%.

“Українські новини”

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли, 3 квітня 2016 року міжнародні журналісти-розслідувачі і кілька авторитетних ЗМІ водночас опублікували матеріали про іменитих власників великих офшорів, серед яких багато впливових людей.

Як вказується в матеріалах, джерелом відомостей є величезна кількість документів панамської компанії Mossack Fonseca & Co, які були отримані з офісу цієї компанії на Британських Віргінських Островах – одному з найбільших офшорних центрів світу.

Зокрема, були опубліковані матеріали стосовно президента України Петра Порошенка, екс-прем’єра Павла Лазаренка і власника газети Kyiv Post Мохаммада Захура – британського бізнесмена, який живе і веде бізнес в Україні.