Звенигородчани погрожують перекрити автотрасу

zven-cherk-pto-strajk-02
На Черкащині наростає соціальна напруга, викликана приєднанням Державного навчального закладу «Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» до ДНЗ «Мокрокалигірський професійний ліцей.

zven-cherk-pto-strajk-01

Як повідомляв "Ні корупції", викладачі і студенти навчального закладу були шоковані, ознайомившись з наказом Міністерства освіти України від 13 квітня ц.р. «Про оптимізацію мережі професійно-технічних навчальних закладів Черкаської області, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України», в якому саме йшлося про фактичне припинення існування їхнього закладу.

В середу, 27 квітня, на вулиці Звенигородки з попереджувальною акцією разом з викладачами вийшли студенти ДНЗ «ЗЦППРК». За участю голови Звенигородської районної ради Володимира Кучера, міського голови Звенигородки Олександра Саєнка, місцевих активістів, представників громадських організацій у сесійній залі райради обговорили ситуацію, що склалася на сьогодні, та намітили шляхи вирішення проблеми.


zven-cherk-pto-strajk-04
Якщо звенигородчан «не почують» в Черкаській ОДА та в Міністерстві освіти і науки України, вирішено, як крайній захід, перекрити автомагістраль Умань-Черкаси.

Феофан Білецький, для "Ні корупції"