Наказу ввести в Одесу сили Нацгвардії не було – Шкіряк

З.Шкіряк. Фото Фейсбук

З.Шкіряк. Фото Фейсбук

“Щодо ситуаціі в місті Одеса. Потрібно припинити нагнітати істерію. Наразі, сил і засобів підрозділів Національноі гвардії та Нацполіціі в Одесі достатньо, щоб впоратися з будь-якими викликами. Ситуація знаходиться під контролем”, – написав на своїй сторінці у Facebook радник глави МВС Зорян Шкіряк.

Він запевнив, що в разі провокацій з боку проросійських, антидержавних деструктивних сил і спроб дестабілізувати ситуацію в місті, правоохоронці відреагують жорстко і бескомпромісно, безлади будуть припинені, а поліція і Нацгвардія діє в чіткій координації з підрозділами СБУ. За його словами, тривають і контртерористичні заходи.

Необхідності вводити додаткові сили Нацгвардіі в Одесу нема, і відповідних наказів поки що не надходило. В разі виникнення ситуацій для підсилення вистачить особового складу, що є в наявності”, – пояснив Шкіряк.

Дивно, що деякі високопосадовці беруть на себе ще й функції Головнокомандувача. Напевно, декому варто думати не тільки про політику, а й про проблеми мешканців регіону. Без коментарів”, – резюмував радник глави МВС.

Фейсбук

Довідка “Ні корупції!”

Як відомо, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі 26 квітня 2016 року заявив, що президент України Петро Порошенко доручив ввести в Одесу 1 тисячу правоохоронців для забезпечення громадського порядку в місті під час травневих свят.

Президент доручив керівникові Національної поліції й начальнику Національної гвардії ввести в Одесу додаткові підрозділи до 1000 осіб для захисту громадського порядку в місті“, –написав голова Одеської ОДА на своїй сторінці у Фейсбук.