ProZorro: економія більше мільйона лише в одній лікарні за півроку

prozorro1Завдяки системі електронних державних закупівель ProZorro лише з жовтня 2015 по березень 2016 року в Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги заощадили 817 тисяч гривень, або 37% витрат, які тепер вдалося додатково використати для пацієнтів. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат України від БПП Оксана Продан.

В лікарні створено Наглядову раду з тих, хто прийшов сюди в лютому 2014-го. Проблем дуже багато, і не тільки щодо недофінансування. Потрібно вирішити навіть питання заїзду автомобілів “швидкої допомоги”. Але є і позитив для усіх нас”, – говорить Продан.

За її інформацією, на цей день сума економії загалом вже сягнула 1.16 мільйона гривень.

DOPOMOGA

У своєму коментарі до повідомлення Оксани Продан голова Наглядової ради Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Анатолій Велімовський, зокрема, зазначив, що “керівництво лікарні молиться на цю систему”, бо його ніхто не може тепер "примусити щось закуповувати за “рамочними” договорами”.

Довідка “Ні корупції!”

Про суттєві переваги системи електронних державних закупівель ProZorro і її роль в боротьбі з корупцією ми повідомляли в публікації “Как уничтожить госмонополию за несколько кликов”, а також в матеріалі-інструкції "Що таке PROZORRO і як воно працює".

На головній сторінці - фото зі сторінки svoboda.te.ua