Губернатор Київщини пояснив існування двох різних декларацій за 2015 рік

йГолова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук заявив, що поява двох різних декларацій про його доходи за один і той самий рік– суто технічна помилка.

Про це губернатор Київщини повідомив «Ні корупції!» у телефонній розмові.

Так, за словами М.Мельничука правильною є Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, копію якої раніше отримав і проаналізував «Ні корупції!».

Натомість документ, який був розміщений на сайті Київської ОДА у розділі з деклараціями, містить технічну помилку - там не вказані доходи Мельничука від продажу авто Toyota Land Cruiser 2008 року випуску.

Так, за словами губернатора, своє авто він продав у жовтні 2015 року, тобто, ще до того часу, коли запрацювала Постанова Кабінету міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 941 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації транспортних засобів», згідно з якою були скасовані «довідки-рахунки», а МРЕО почали автоматично передавати дані про продаж до податкової бази.

На цьому етапі, каже губернатор, і закралася помилка - податковими органами не було враховано дані про продаж автомобіля, а декларацію Мельничук повторно підкорегував саме на основі попередньої перевірки своїх офіційних доходів у податківців.

Відтак, губернатор подякував «Ні корупції!» за виявлений факт із двома різними деклараціями. Сказав, що саме публікація "Ні корупції!" змусила його з’ясувати, на якому етапі була допущена помилка, та пообіцяв її виправити на офіційному сайті КОДА.

На підтвердження своїх слів М.Мельничук надав «Ні корупції!» документи, що засвідчують продаж авто у 2015 році, та копію декларації за 2014 рік, згідно з якою тоді це авто перебувало у його власності.

довідка рахунок
декл за 2014 рік
Нагадаємо, що «Ні корупції!» виявив у голови Київської обласної державної адміністарції (КОДА) Максима Мельничука дві різні декларації про майно і доходи за 2015 рік, які він заповнив в один день.