ГПУ заперечує гальмування справи “діамантових” прокурорів

Частина “заробітків” діамантових прокурорів. Фото зі сторінки espreso.tv

Частина “заробітків” діамантових прокурорів. Фото зі сторінки espreso.tv

Виконуючий обов’язки генерального прокурора Юрій Севрук повідомив, що справа "діамантових прокурорів" розслідується належним чином. Про це він сказав на брифінгу 26 квітня 2016 року в Києві, відповідаючи на запитання журналістів.

За його словами, справа знаходиться в суді і слухається. Туди входить процесуальний керівник, який займався цією справою з самого початку, і він буде продовжувати цю роботу, Його ніхто не звільняє, не понижує в посаді, не відстороняє.

Севрук також стверджує, що звільнені з ГПУ прокурори, пов’язані з цією справою, майже нею не займалися.

"Це пан Касько, пан Сакварелідзе і пан Трепак. Касько не входив в групу процесуальних керівників і не брав участі у розслідуванні. Коли на комісії з обрання антикорупційного прокурора йому задали питання, яка роль його, він сказав, що… не знайомий з матеріалами справи", – каже Севрук.

акварелідзе був включений в групу процесуальних керівників. Я постановою визначив його старшим у групі, щоб він підтримав державне обвинувачення в суді. Але всі ми бачили, що він туди не з’являвся. Пан Трепак у групу взагалі не входив. Чи це була дійсно їхня робота, чи піар – треба спитати у них самих", – пояснює він.

се буде зроблено для того, щоб завершити розслідування в цій справі, і при отриманні необхідних доказів вона буде направлена до суду", – пообіцяв Севрук.

“Українська правда”

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли, заступник генерального прокурора Віталій Касько, який вирішив звільнитися з Генеральної прокуратури України, 15 лютого 2016 року на брифінгу в Києві заявив, що в ГПУ панує корупція та кругова порука, а ключові посади обіймають послідовники колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки.

ЗМІ також інформували, що В.Касько повідомляв, наче прокуратура затягує розслідування кількох справ, які стосуються "діамантового прокурора" Олександра Корнійця.