Серед екс-президентів найбільше привілеїв у Ющенка

Фото зі сторінки 112.ua

Фото зі сторінки 112.ua

Після Революції гідності влада заявила про повне скасування пільг та привілеїв для колишніх високопосадовців. Але, як виявляється, не для всіх. Рекордсменом серед них за отриманням “допомог” від бюджету виявився колишній президент України Віктор Ющенко, йдеться у програмі журналістських розслідувань "Схеми. Корупція в деталях", підготовленій спеціально для 24 каналу” редакціями радіо "Свобода" та Першого громадського”.

Загалом на утримання колишніх президентів з державного бюджету у 2015 році виділили майже 1 мільйон гривень, повідомляє “24 канал”.

Серед вчорашніх можновладців журналісти згадують екс-спікера Верховної Ради Володимира Литвина, який має у власному користування службове авто разом із водієм.

Загалом на авто колишніх спікерів з бюджету виділили більше двох мільйонів гривень.

PILGI

Володимир Рибак, який очолював Верховну Рада під час Майдану, всі пільги заперечує, але теж має у користування службовий автомобіль. Екс-спікер має також дім у державному будинку відпочинку "Конча-Заспа". Стверджує, що будував за власний кошт, але нині Генпрокуратура веде досудове розслідування щодо зловживань Рибака.

Серед сусідів Рибака по "Кончі-Заспі" – Віктор Ющенко, Леонід Кучма і Володимир Литвин, йдеться в розслідуванні.

“24 канал”