На Черкащині селяни судяться з олігархом за землю

SUD-55-1

25 гектарів пасовищ у селі Шостакове, що в Катеринопільському районі на Черкащині, забрав у людей тальнівський бізнесмен, екс-регіонал, власник КХП «Тальне» депутат обласної ради тепер уже від Радикальної партії Олександр Коротков.

Про це повідомляє сайт mistecko.ck.ua. Майже рік селяни відстоювали своє право на користування цією землею у судах. Більшості селянам Шостакового вижити допомагає саме домашнє господарство. За офіційною інформацією, у цьому селі люди утримують майже 300 голів великої рогатої худоби.

Наприкінці лютого цього року Катеринопільський районний суд виніс рішення на користь шостаківських селян. Черкаський апеляційний суд залишив це рішення без змін.

Селяни, хоч і повигонили худобу на повернені судом пасовища, все ж остерігаються рішення вищої касаційної інстанції. «Ми не знаємо, чи позивач буде апелювати, чи ні, він нам про це не повідомляє, дізнаємось, коли надішлють листа із суду», - кажуть у селі.

talne-korotkov-kxp-oblrada

Нагадаємо, це вже не перший випадок захоплення землі авторства пана Короткова. Як вже повідомляв "Ні корупції", на Звенигородщині, що у Черкаській області, громадськість та правоохоронці запобігли дерибану землі. У Рижанівці Звенигородського району поліція, депутати обласної, районної та сільської рад вигнали із села представників товариства «Зернятко Плюс». Це товариство також пов’язують із іменем Олександра Короткова.