Активісти вимагають дати оцінку діям запорізьких фіскалів у черкаських Кочержинцях

uman-gorixy-slidci-dii

Податкова міліція Запорізької області в селі Кочержинці Черкаської області

Андрій Журжій, перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики оприлюднив 20 квітня на своїй сторінці у Фейсбук інформацію про те, що Комітет схвалив «пропозицію негайно заслухати звіт голови податкової міліції Білана С.В. та керівника головного слідчого управління ДФС України Мельника В.І. щодо вакханалії, влаштованої минулого тижня слідчими податкової міліції Запорізької області в селі Кочержинці Черкаської області.
Закрите засідання комітету завтра (21.04.2016р – Ред.) о 18.00.»

uman-gorix-komitet-zurzij

Нагадаємо, у ніч на 15 квітня цього року на Уманщині, що у Черкаській області, запорізькі фіскали у супроводі автоматників та з порожніми фурами увечері приїхали на склад горіхів у Кочержинцях.

gorix-mafia-uman

Запорізькі фіскали у супроводі автоматників та з порожніми фурами

Повідомили, що їхні дії підкріплені постановою Запорізького суду про вилучення документів.

Втім, вилучати зібралися горіхи, а не вказані у постанові документи та носії інформації. Сталася сутичка, однак за допомогою громадськості підприємці зуміли захистити своє майно. Схожими діями ці ж податківці відзначилися напередодні і на Одещині.

Дмитро Карп

У відповідь на подію 20 квітня активісти закликали СБУ і Генпрокуратуру розслідувати ці два інциденти. Про це на прес-конференції в УНІАН сказав координатор ГО «Автомайдан Київ» Дмитро Карп.

Адвокат Олександр Оленченко повідомив в УНІАН: представники податкової міліції не мали права виламувати двері в офіси та склади підприємства.

До всього, зазначив пан Оленченко під час прес-конференції в інформагенції, один із представників податкової міліції пред'явив посвідчення, в якому вказано вже неіснуюче Міністерство доходів і зборів.

cherk-uman-podatkivetz

"Також активістам була надана копія постанови слідчого про створення слідчої групи, але вона не відповідала вимогам оформлення документів: в ній не було номера, дати і печатки органу, який її видав.  Керівник підприємства «Екстра Натс Україна» Аль Хасан Муаз зазначив, що подібні факти втручання податкової міліції в бізнес суттєво заважають їм залучати іноземні інвестиції і розширювати сфери збуту", - повідомляє УНІАН.

https://www.youtube.com/watch?v=BJEXKl_Mx8Y