За поганий сервіс “Укрзалізниці” звільнено Ігоря Бреуса

Фото зі сторінки khersonline.net

Фото зі сторінки khersonline.net

На черговому засіданні правління ПАТ “Укрзалізниця” прийняло рішення увільнити Ігоря Бреуса від виконання обов’язків директора з пасажирських перевезень і сервісу. Приводом для цього стала поширена ЗМІ інформація про вкрай незадовільну організацію роботи у пасажирському секторі залізничного транспорту. Окрім того, у сюжеті програми "Гроші" телеканалу “1+1” стверджувалося, що “незаконні фінанси стікаються до кабінету  начальника департаменту пасажирських перевезень Ігоря Бреуса”.

У повідомленні прес-служби “Укрзалізниці” говориться:

ПАТ “Укрзалізниця” позиціонує себе як перевізник, що прагне удосконалити якість та сервіс і очистися від будь-яких проявів корупції чи бездіяльності посадових осіб. На керівних посадах менеджмент компанії прагне бачити відповідальних, фахових, сумлінних та активних управлінців, які ефективно налагоджують виробничі процеси та викорінюють такі випадки, які кидають тінь на роботу компанії, підривають довіру до розпочатих реформ. Очільників філій та різних напрямків роботи галузі правління ПАТ “Укрзалізниця” обирає за результатами відкритих відборів, тому прозоро буде обрано керівника, який у подальшому буде курувати напрямок пасажирських перевезень і сервісу. Ігор Бреус виконував обов’язки директора з пасажирських перевезень і сервісу з грудня минулого року”.

Як запевняє відомство, за фактами, викладеними у програмі “Гроші” телеканалу “1+1”, буде проведено службову перевірку із залученням фахівців департаменту безпеки, департаменту аудиту та контролю, а також інших фахівців.

“1+1” також нагадує, що 13 квітня 2016 року комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств при Мінекономрозвитку обрав нового голову "Укрзалізниці". Ним став Войцех Балчун.

Балчун – голова наглядової ради польських авіаліній LOT. Польський фахівець має вищу політологічну освіту, а також ступінь МВА з менеджменту. Працював на керівних посадах у пошті Польщі та головному державному банку країни. Войцех Балчун має чималий досвід у сфері перевезень. Зокрема, з 2008 до 2013 року був президентом PKP Cargo – найбільшого в Польщі та інших країнах ЄС логістичного оператора вантажних залізничних перевезень, який зареєстровано на Варшавській фондовій біржі. Як повідомляють польські видання, Балчун успішно вивів майже безнадійне підприємство з межі банкрутства та реструктурував його.

Як передає “ЛІГА Бізнес”, сьогодні, 20 квітня 2016 року, Кабінет міністрів України призначив Войцеха Балчуна главою “Укрзалізниці".

Як зазначив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, Войцех Балчун має українські коріння. "У Балчуна є українське коріння по лінії матері, що є дуже важливим для нього. Для нього це не просто робота, а ще й справа честі", - сказав Гройсман.