Помічник нардепа Ігоря Гузя приховав власний магазин у декларації

Магазин на вул.Поліської Січі, 5А

Магазин на вул.Поліської Січі, 5А

Луцька об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області виявила факт надання недостовірної інформації у декларації помічника народного депутата Ігоря Гузя (фракція "Народний фронт") Валентина Кошельника. Про це податківці сповістили Волинську обласну раду. 

повідомлення про недостовірність декларації Валентина Кошельника

За результатами перевірки встановлено, що депутат Волинської облради у 2014 році Валентин Кошельник в декларації за 2014 рік приховав інформацію про наявність у його приватній власності приміщення магазину промислових та продовольчих товарів. Магазин розташований  у місті Володимир-Волинський по вулиці Поліської Січі, 5а. Однак у графі про нерухоме майно це не відображено.

Валентин Кошельник є помічником-консультантом народного депутата від фракції "Народний фронт" Ігоря Гузя. У 2010 - 2015 роках він був депутатом Волинської облради.

Влітку минулого року Волинське агентство розслідувань повідомило, що депутат Волинської облради Валентин Кошельник офіційно має спільний бізнес із зареєстрованими у Росії Олександром Брагілевським та Олегом Хоруженком. Йшлося про підприємство «ВОЛИНСЬКА ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ», акціонерами якого вони є.

Валентин Кошельник у свою чергу сказав, що підприємство фактично не працює 3 роки , хоча статутний капітал не обнулили досі (станом на червень 2015 року).  Російську реєстрацію своїх партнерів він пояснив формальністю, мовляв, за національністю вони українці.