Губернатор Київщини залучив до співпраці перевірених колег

ЗаписатиСвій до свого по своє. Відтепер принаймні аграрний сектор Київщини буде у надійних руках експертів на чолі з губернатором-академіком.

Так, голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Максим Мельничук і одночасно академік НААН України створив при КОДА експертну раду, переважна більшість членів якої – 12 із 19 - експерти в аграрній галузі, тобто, тієї сфери, де раніше працював губернатор.

Відповідне розпорядження №116 від 8 квітня 2016 року «Про утворення наукової експертної ради при голові Київської облдержадміністрації» за підписом М.Мельничука з’явилось на офіційному сайті Київської ОДА.

Згідно з Положенням про наукову експертну раду при голові КОДА,  Рада – постійно діючий консультативно-дорадчий орган, утворений головою КОДА для вирішення проблемних питань і забезпечення збалансованого розвитку області.

Рада готує проекти програм, вносить різні пропозиції, аналізує проекти нормативних актів, розробляє механізми вирішення проблемних питань, проводить круглі столи тощо.

Працює експертна рада на громадських засадах.

Рішення про включення до складу Ради або виключення з неї приймається особисто головою Київської облдержадміністрації.

На сьогодні склад наукової експертної ради при голові КОДА такий:

1

2

3

4

5

Як повідомляв «Ні корупції!», у минулому губернатор Київщини Максим Мельничук був тісно пов’язаний з наукою і аграрним сектором.

Нинішній голова КОДА є академіком НААН України, доктором біологічних наук, професором, Лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки.

У 25 років став фундатором і завідувачем першої в Україні проблемної лабораторї фітовірусології Національного аграрного університету (НАУ). У 27 років М.Мельничук вже був докторантом НАУ, а ще за рік, у 2001 році, завідувачем кафедри екобіотехнології та біорізноманіття. У 2003 році, у віці 30 років, став деканом факультету захисту рослин і біотехнологій НАУ.

У 2004 році створив та очолив в НАУ Навчально-науковий інститут охорони природи і біотехнологій. З 2007 по 2010 роки працював проректором Національного університету біоресурсів та природокористування України (НУБіП України). У 2010-2011 роках працював заступником Міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка.

З лютого 2011 року пішов працювати директором Навчально-наукового інституту рослинництва, екології і біотехнологій НУБіП України. 2013-2014 роки – проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності НУБіП України. А з серпня 2014 року – віце-президента НААН України.