“Українська корупція стала одним із чорних брендів України у світі”

Сергій Лещенко

Сергій Лещенко

"Новий уряд приречений на корупційні скандали. І найстрашніше — цей парламент з мажоритарниками, які продегустували державні потоки, вже нездатний самостійно змінити закон про вибори — тільки під тиском вулиці та західних донорів", - пише у НВ народний депутат від БПП Сергій Лещенко.

"Пасивність президента Петра Порошенка в боротьбі з корупцією призвела до реінкарнації старих правил у політиці та зростання впливу олігархічних груп. Тепер вони і є його основними партнерами. Пошуки прем'єра — лише частина цього безславного шляху.

Українська корупція стала не просто раковою пухлиною на тілі суспільства, але одним із чорних брендів України у світі. Це одна з головних причин поразки України на референдумі в Нідерландах — згідно з соціологічним опитуванням, 60 % євроскептиків голосували проти через корупцію в Україні, а панамські документи президента лише підсилили враження.

Для президента Порошенка вже спливли всі строки, щоб переконати суспільство, політиків і західних партнерів, що він готовий боротися з корупцією. І кожен день зволікання підтверджує протилежне — саме він своїм невтручанням є головним бенефіціаром".

Сергій Лещенко. НВ