«Косяки» місцевого бюджету – Одеса…

ТрухановРозвиток місцевого самоврядування та перспективи децентралізації націлені на забезпечення в першу чергу фінансування витрат місцевих громад. Це зараз найважливіше питання реформ. Так само як і довіра до розпорядників бюджетних коштів.

Від наповнення місцевого бюджету залежить не тільки фінансування додаткових соціальних виплат та «хотєлок» місцевої влади, а й виконання дострокових програм для розвитку громади. Порівняння надходжень до загального фонду міста Одеси з іншими містами України стало предметом  дослідження в цьому матеріалі.

Аналізуючи наповнення місцевого бюджету Одеси, маємо на меті з`ясувати основні можливості його наповнення та саме той баланс надходжень, який маємо за підсумками 2015 бюджетного року в порівнянні бюджетів різних міст. Бачимо, що показники збору податків зростають, але де ті гроші, та як формується сам бюджет міста, стало цікаво. Це дослідження може дати розуміння і для інших міст України в порівнянні з формуванням бюджетів міських громад. Тому для ширшої аналітики ми взяли як великі міста, так і маленькі. Загалом було обрано 26 міст за 25 показниками доходів загального фонду місцевого бюджету без трансферів. Це є громадський моніторинг, який, сподіваюсь,  буде корисним і для фахівців.

При цьому потрібно брати до уваги, що просте на перший погляд збільшення місцевих податків і зборів може призвести до здирництва при наданні адміністративних послуг, що саме в першу чергу посилює зубожіння малого бізнесу. Є місцеві особливості для Одеси як туристичного та курортного міста півдня України. Саме це може дозволяти окремим групам середнього бізнесу ухилятися від обов’язкових податків та зборів, лобіюючи свої інтереси в органах влади. Для Одеси це ховається за статтями інших надходжень загального фонду  і не становить суттєвих надходжень бюджету. Але так є лише тільки на перший погляд.

У кожного міста є свій потенціал для оподаткування, який складається з працездатного населення, розміру середньої заробітної плати, нерухомості, що є у власності громади, кількості підприємців та підприємств, об’єму реалізації підакцизних товарів, нерухомого, рухомого майна фізичних та юридичних осіб, що оподатковується, переліку та вартості адміністративних послуг.

Зараз не будемо порівнювати плани та надходження, щоб сформувати думку за окремими показниками, які викликають занепокоєння діями або бездіяльністю місцевої влади Одеси.

Доходи загального фонду місцевого бюджету Одеси без трансферів  склали за звітом у 2015 році – 2 831,9 млн. грн. Це за отриманими звітними даними. А на сайті міста несподівано інша «уточнена оперативна сума» - 2 988,6 млн. грн. або 112,3% виконання. Тобто, 156,7 млн. грн. несподівано з`являються та зникають!? Що ще цікаво? В презентаційних матеріалах до доповіді директора департаменту фінансів Одеської міськради  С. Бедреги був представлений план виконання загального фонду бюджету на 2016 рік – 2905,1 млн. грн.? Щось плутаються в цифрах та не малих. Випадковість? Не думаю!

Чудеса 1

Авжеж, візьмемо до аналізу публічні показники 2015 року загального фонду бюджетів 26 міст України, що отримані протягом березня на підставі запитів на інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» від міськрад та Казначейства. Звітні показники, що були отримані та зведені, надають можливість аналізу надходжень, що містяться у Таблиці за посиланням.

Для порівняння надходжень по  податках та зборах у цьому дослідженні є відношення показника надходжень за статтями на кількість населення міста, не виділяючи працездатного чи непрацездатного населення.

Довідково надалі, КБК – код бюджетної кваліфікації.

Податок на доходи фізичних осіб

Цей податок був і є локомотивом наповнення місцевого бюджету та складає більшу частину його наповнення. Хоча сам податок був знижений, але тенденція залишається: поки що тиск на найманих працівників та дрібний бізнес є завеликим – проолігархічним.

«…Податки на капітал та внески до фонду страхування на випадок безробіття зменшились, тоді як інші форми оподаткування, особливо податки на споживання, дедалі збільшуються. Інакше кажучи, тягар оподаткування було перекладено з капіталу на громадян». На це звертав увагу Джорж Сорос ще 16 років тому називаючи це самознищенням. Сорос Дж. Кризис мирового капитализма. Открытое общество в опасности. Пер. с англ. – М.: ИНФА-М, 1999. – XXVI, 262 c.

Якщо відійти від теорії до практики, то бачимо більш-менш рівні умови для формування бюджетів міст, якщо брати один чинник для порівняльного аналізу за основу. В нашому дослідженні той чинник - це кількість населення.

За підсумками виконання загального фонду місцевого бюджету Одеси, надходження від податку фізичних осіб перевищували на одиницю населення в наступних містах: Запоріжжя, Ужгород, Львів, Кривий Ріг, Харків, Київ, Вінниця, Полтава, Южне.

Налог на дох физлиц

На мою думку, є велика частина грошей, що не оподатковується, саме в місті Одесі. Ми бачимо вище міста з рівними умовами оподаткування з цього податку. Саме головного податку для бюджету міста. Переховування  заробітної плати в тіні залежить і від місцевої влади, її прагнення  та дій.

Ця справа загалом по країні виглядає так. За оцінками голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса, щомісячні тіньові доплати складали у 2014 році від 20 до 50 млрд. грн.. на місяць, що відповідає 240-600 млрд. грн.. на рік (Видання «Дзеркало тижня», 2014). За скромнішими оцінками Мінсоцполітики, ринок тіньової зарплати в Україні також перевищує 200 млрд. грн. на рік (Звіт «Мінсоцполітики», 2015).

Відповідно, експерти оцінюють потенційні втрати бюджету на рівні 46 млрд грн., а недоотримані соціальні внески – більше ніж 97 млрд грн. на рік («Форбс», 2014).

Сайт пошуку роботи WORK.UA надає більш-менш справжню картину розміру оплати праці зараз за напрямками діяльності та можливість моніторингу й контролю за реальним становищем по кожному підприємству, порівнюючи з звітними даними підприємств.

WORK

Ср ЗП

Акцизний податок від торгівлі підакцизними товарами

Цей податок був запроваджений із 01.01.2015 року. Податок сплачують безпосередньо до місцевого бюджету суб’єкти роздрібного продажу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, тютюнових виробів, нафтопродуктів) за ставкою 5% зверху від роздрібної ціни.  Тут саме є на чим замислитися. Можливо, самі усереднені показники інших міст України не набагато відрізняються, але якщо додати кількість туристів з купою МАФів, цей показник може свідчити на величезний обіг неоподаткованих підакцизних товарів. Це  алкогольні напої й цигарки. За сплатою акцизного податку на одного мешканця Одесу випередили: Кіровоград, Херсон, Житомир, Хмельницький, Івано-Франківск, Рівне, Луцьк, Ужгород, Чернівці, Львів, Харків, Київ, Вінниця.

Акциз

Акциз ОМР

Місцеві податки та збори

За узагальненою оцінкою цієї групи бюджетних надходжень на одного мешканця, попереду:  Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Харків, Київ, Вінниця, Южне.

Местные налоги и сборы

Податки на майно

До бюджету надходять кошти також від інших податків на майно: податку на нерухомість та транспортного податку. Обидва податки є новацією 2015 року, та успішність їх упровадження можна буде оцінити вже по завершенні 2015 року на прикладі м. Київ. Тут був перевиконаний план надходжень з податку на нерухомість у 3,5 рази. Цей податок не є прогресивним і сприяє перенесенню тягаря оподаткування на малозаможних громадян. Суттєве перевиконання плану збору податку може пояснюватися саме легкістю його адміністрування та неможливістю його уникнення для більшості мешканців власних квартир, які володіють площею понад 60 кв. м. А це є масовим явищем. Експерти жартють, що той податок є поверненням до часів Київської Русі, коли існував подушний податок, який називали «податок з диму».

Транспортний податок є чи не єдиним в Україні податком на розкіш. Адже об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см., тобто, автомобілі, які є розкішшю за уявленнями більшості депутатів Верховної ради. Але з цього податку окремі висновки будемо робити наступного року.

З податків на майно на одного мешканця Одесу випередили міста: Запоріжжя, Черкаси, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Харків, Київ, Вінниця, Южне.

Податки на майно

Податок на землю

Система виділення та користування земельними ділянками є непрозорою, існує багато років і дуже влаштовує міську владу та бізнес. Це не просто праця чиновників різних рівнів, прибутковий бізнес з виділення земельних ділянок і махінації з ними. До цього бізнесу причетні більшість «девелоперів», зокрема, й чинний мер практично кожного міста. Хоче він цього чи ні. А потім ми чомусь читаємо у звітах міської ради, що не вдалося у повному обсязі забезпечити проведення робіт по інвентаризації земель на узбережжі та паркових зон, оформленню права користування земельними ділянками. Отже, питання нарощування надходжень від плати за землю є виключно питанням збільшення прозорості земельного кадастру та проведення незалежної оцінки земель під громадським контролем. Зі свого боку хочу зазначити, що запровадження диференційованого підходу та прогресивної шкали у сплаті податку на землю та загалом податків на майно могло б не тільки значно збільшити надходження, але і сприяти зменшенню соціальної напруги та відновленню соціальної справедливості в громаді міст. Думаю, що це лише питання часу та прийняття нового Податкового кодексу або змін до чинного кодексу.

Аренда юрлицОкремо виділяємо орендну плату для юридичних осіб. По цьому показнику Одеса пасе задніх за містами:  Миколаїв, Запоріжжя, Хмельницький, Рівно, Ужгород,Черкаси, Суми, Львів, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Харків, Київ, Вінниця, Полтава, Южне.

Аренда физлиц

А за платежами оренди, що сплачується фізичними особами, місто Одесу випереджають: Хмельницький, Рівне, Ужгород, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Львів, Кривий Ріг, Харків, Вінниця.

Єдиний податок

Єдиний податок  є одним із найважливіших бюджетних інструментів наповнення місцевого бюджету та  індикатором розвитку малого бізнесу. У період із 2011 по 2014 єдиний податок зараховувався до спеціального фонду місцевих бюджетів. Зростання частки єдиного податку в доходах міста відбувається не враховуючи великого спаду розвитку самого малого бізнесу.  Що може свідчити про зростання тінізації економіки, подальше розповсюдження підміни трудових відносин цивільно-правовими та зростання обсягів «оптимізації» й ухиляння від сплати податків із використанням платників єдиного податку. Ознак зростання обсягів малого бізнесу в Одесі, на думку фахівців, ми не спостерігаємо.

Единый налог

Міста де усереднений показник зборів Єдиного податку вище Одеси такі: Ужгород, Черкаси, Львів, Дніпропетровськ, Харків, Київ, Вінниця.

Середня температура по «палаті», якщо взяти усю узагальнену вибірку 26 міст України за 25 показниками надходжень до загального фонду місцевого бюджету Одеси без трансферів, то порівняння не на користь Одеси є у  міст: Южне, Вінниця, Київ, Харків, Ужгород, Хмельницький.

Температура по палате

Висновки

Не зважаючи на особливості кожного міста,  отриманням податків та зборів на кожного мешканця є репрезентативною оцінкою діяльності місцевої влади за звітний період.

Що ми бачимо? Владі не слід тішитися перевиконаннями відсотків по надходженнях, а треба аналізувати напрямки розвитку наповнення бюджету та податки, що формують перспективу зростання. Цифри зростання більшою мірою - це інфляційна складова. Та слід зазначити, що скоріше будуть фінансуватися, не зважаючи на зростання бюджету, ті програми та проекти, де матеріальна зацікавленість лоббі, депутатського корпусу, керівників міста є найбільшою.  Є така думка, що аби не фінансувати проекти, де немає корупційного позитиву,  влада кладе гроші на депозити, щоби використати пізніше саме на них.

Отже, грошей не буде на інвентаризацію та встановлення меж парку «Ювілейний», проекту реконструкції «Траси здоров’я», реставрацію історичного центру міста, добудови траси «Північ –Південь» в Одесі та інше!?

Основні резерви збільшення податкових надходжень до бюджету міста Одеси – не у збільшенні обсягів податків на громадян, а в системній детінізації бізнесу, прозорості переліку орендованого майна комунальної власності на публічних електронних ресурсах міста. А може влада прийняти такі рішення проти самих себе? Може, коли громада буде цього вимагати від влади.

Для оподаткування особистого майна громадян потрібно розробити прогресивну шкалу, щоб не зачепити малозабезпечених громадян. Хоча для прикладу, оподаткування елітних авто легко піддається адмініструванню та дає більший ефект. І не лише з міркувань соціальної справедливості…

Зростання акцизів як резерву збільшення доходів громади  відповідатиме росту рівня цін у надходженнях. Не слід збільшувати навантаження на громадян з цього податку. Самі надходження можуть зрости при належному контролі при постачанні підакцизних товарів, обігу контрабанди та контрафакту.

Одеська міська влада цілком могла б збільшити надходження податку на доходи фізичних осіб. І розпочати потрібно з моніторингу зайнятості громадян, обліку фактичної кількості працевлаштованих. Це не потребує втручання в виробничі процеси підприємців та підприємств. Відповідні заходи з моніторингу цілком можливо проводити без переривання виробничого процесу. При виникненні ситуацій, коли фактична кількість працевлаштованих перевищує подану в податковій звітності, роботодавцям варто було би запропонувати забезпечити оформлення відповідної кількості працівників без ужиття будь-яких штрафних санкцій проти них. А штрафи та стягнення доцільно буде застосовувати лише до серійних порушників.

Що ще може значно збільшити надходження до місцевого бюджету Одеси? Це група місцевих податкових зборів, які є не стільки суттєвими в загальному бюджеті міста, але мають корупційну складову. Вони у своїй більшості потребують особливої уваги громадян міста і в суспільному сприйнятті одеської міської громади політизують ситуацію та викликають обурення активної частини громадськості.

Для Одеси це такі статті надходжень, що на мою думку, мають найбільшу корупційну складову саме на цей час:

- Плата за договорами на право тимчасового користування місцями для розміщення тимчасових споруд та елементів вуличної торгівлі у місті Одесі, які укладаються управлінням розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради;

- Плата за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності;

- Земельний податок з юридичних осіб;

- Збір за місця для паркування транспортних засобів;

- Орендна плата з юридичних осіб;

- Єдиний податок;

- Податок на фізичних осіб.

Бачимо, що влада міста Одеси в порівнянні з іншими містами не зовсім ефективно працює над зміною старої системи управління на прикладі лише податкових надходжень та зборів. Не завжди цілодобова реклама «себе коханих» керівників міста є показником добрих справ. Та і вкрай важливо, хто є саме міський голова.

Довіряй, та перевіряй!

Сергій Сарафанюк, для «Ні корупції»                                                                            

Для підготовки цієї статті використовувалися матеріали, зібрані в рамках проекту «Громадський контроль діяльності Одеської міської ради», який реалізується організацією «Антикорупційний офіс» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»