Броварській владі не цікаво, чи покарано «горе-ремонтників» підводного асфальту

spzh2-1024x606Броварська міська влада не надала інформації про вирішення ситуації з ямковим ремонтом у Броварах, коли 1 березня цього року комунальники «ремонтували» ями, закидаючи суміш із щебнем у глибокі калюжі.

Очевидно, що Броварській міськраді навіть не цікаво, чи були встановлені і покаранні винні в цій ситуації комунальники.

Такі висновки можна зробити на основі офіційної відповіді Броварської міської ради на запит «Ні корупції!».

Зокрема, «Ні корпуції!» просив надати інформацію про вирішення питання із ямковим ремонтом дороги по вулиці Грушевського, 19 у Броварах, під час якого працівники комунальної служби ремонтували асфальт, який був ...  під водою (в калюжі). Ми запитували, чи були відповідні розпорядження з приводу вирішення цієї ситуації від міського голови Броварів І.Сапожка та яким чином була вирішена ця ситуація.

Крім того, «Ні корупції!» просив назвати встановлених винних у цій ситуації осіб з КП «Бровартепловодоенергія» та вказати, які методи покарання були до них застосовані і чи були застосовані взагалі.

Виконуючий обов’язки міського голови, заступник міського голови Г.П. Голубовський відповів, що «розпорядження міського голови з приводу вирішення питання із ямковим ремонтом дороги по вул. Грушевського, 19 у м. Бровари, не було. Іншою запитуваною інформацією Броварська міська рада та її виконавчий комітет не володіє».

ями

Водночас «Ні корупції!» поцікавився, скільки коштів на ямковий аварійний ремонт доріг витратило КП «Броваритепловодоенергія» з початку 2016 року та скільки саме коштував скандальний підводний ремонт асфальту.

Ці питання у Броварській міськраді перенаправили безпосередньо підпорядкованому КП «Броваритепловодоенергія», одначе відповіді на них немає досі.

Нагадаємо, Сергій Кравченко на своїй сторінці в ФБ поширив відео, на якому чітко видно, як комунальники 1 березня 2016 року «ремонтують» дорогу в Броварах по вул. Грушевського, закидуючи лопатами щебінь у глибокі калюжі.

Це відео активно перепощували користувачі соцмереж і транслювали центральні телевізійні канали як зразок кричущої непрофесійності.

Під постом Сергія Кравченка відгукнувся міський голова Ігор Сапожко, який повідомив, що дав наказ своєму заступнику Г.Голубовському та керівнику КП «Броваритепловодоенергія» С. Сафронову «знайти «героїв» відео та притягнути до відповідальності».

сапо

За інформацією "Маєш право знати", так виглядала ця сама яма вже після проведення "ремонту".

IMG_5027