Абромавичус був у відпустці: і в щорічній, і за сімейними обставинами

vyvfyvyvЗ 3 лютого по 8 березня 2016 року колишній Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус перебував у відпустці.

Про це «Ні корупції!» повідомили у Секретаріаті Кабінету Міністрів України, відповідаючи на офіційний запит, та надали копії погоджених заяв.

Водночас у КМУ не відповіли на запитання: хто виконував обов’язки міністра економіки з 3 лютого по 8 березня 2016 року; на якій підставі екс-міністр економіки А.Абромавичус здійснював робочий візит у Суми 11 лютого 2016 року, якщо він офіційно на той момент не виконував свої повноваження; а також не надали пояснення, на якій підставі А.Абромавичус був відсутній на засідання уряду 30 березня, переадресувавши всі ці питання безпосередньо Мінекономрозвитку.

12

3

4

5

«Ні корупції!» нагадає, чим Абромавичус займався у відпустці з 3 лютого до 8 березня 2016 року.

3 лютого Абромавичус заявив, що йде у відставку через різку активізацію блокування системних і важливих реформ у країні.

Днем пізніше тодішній міністр заявив про твердість своїх намірів, тобто, про невідкрикання заяви про звільнення.

8 лютого Абромавичус відвідав НАБУ. 11 лютого здійснив візит у Суми, а днем пізніше, 12 лютого, був присутній на Мюнхенській конференції з безпеки.

Вийшов з відпустки Абромавичус 10 березня. А 30 березня знову пропав, не прийшовши на засідання КМУ, в результаті чого екс-прем’єр Яценюк дав окреме доручення з’ясувати, куди пропадав міністр економіки.