Суд визнав законним арешт 2,3 мільйона Миколи Азарова

azarovkapustaДержавною службою фінансового моніторингу України виявлено ще один рахунок, відкритий колишнім прем’єр-міністром України Миколою Азаровим у ПАТ “Державний ощадний банк України”.

Працівники управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генеральної прокуратури України спільно із слідчими Генеральної прокуратури України встановили, що на вказаному рахунку підозрюваним М.Азаровим закумульовано грошові кошти в сумі 2,3 мільйона гривень, повідомляє ГПУ.

З метою забезпечення можливої конфіскації належного підозрюваному майна за клопотанням Генеральної прокуратури слідчим суддею Печерського районного суду накладено арешт на вказані грошові кошти із забороною здійснення видаткових операцій”, – інформує Генпрокуратура.

12 квітня 2016 року Апеляційний суд Києва погодився з доводами прокурора та підтвердив, що накопичені на банківському рахунку кошти є предметом, на який може накладатися обмеження за ст. 170 КПК України, і визнав арешт законним, роз’яснює прокуратура.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури

Довідка "Ні корупції!"

Азаров Микола Янович – у 2010-2014 роках прем’єр-міністр України.

19 січня 2015 року Печерський райсуд Києва санкціонував арешт М.Азарова. Служба безпеки України оголосила його в розшук за скоєння злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального Кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки). Азаров також підозрюється в розкраданні державних коштів.

Після відставки з посади прем`єр-міністра України наприкінці січня 2014 року Азаров виїхав до Відня, а потім - до Росії.