Сьогодні меру Вишгорода оберуть запобіжний захід

MER-1Мера Вишгорода Олексія Момота, якого вчора було затримано за вимагання хабара, вже сьогодні можуть доставити в суд для обрання запобіжного заходу.

Про це повідомив на брифінгу прокурор Київської області Євген Бондаренко, повідомляє «Українське радіо».

За словами головного прокурора Київщини, раніше йшлося про хабар у мільйон євро, але, як з'ясувалось, амбіції здирника зменшились до 300 тисяч, їх мали передати у два етапи: 200 тисяч 14-го, решту - 18 квітня. П'ятьох посередників хабарника затримали у четвер, 14-го квітня,  в Києві, самого ж мера Вишгорода - в його службовому кабінеті, сказав прокурор, додавши, що проводяться слідчі дії.

Як уже повідомляв «Ні корупції!», Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі міського голову одного з районних центрів Київської області. Здирник вимагав один мільйон євро від представника однієї з будівельних компаній за нерозірвання договору на оренду земельної ділянки та нестворення перепон під час забудови мікрорайону.

Як зазначив на своїй сторінці у Фейсбук Олексій Голобуцький, заступник директора Агенства моделювання ситуацій, у 90-х роках О.Момот був засуджений за крадіжку.

гол

Тим часом у Вишгороді й на сторінці Момота у Фейсбуці розпочалася кампанія на підтримку мера.

Момот 1

"Вітаємо Олексій Момот з бойовим хрещенням! В наш час, коли тобою зайнялась прокуратура, значить, ти таки справжній патріот!
Бездіяльних і нечистих на руку в нас не арештовують, а якщо й арештовують, то лиш щоб здерти грошей і відпустити. А тут і показне затримання (правда, хабар чомусь затримували в іншому приміщенні і з іншими людьми, від "хабарника"), і відразу серія репортажів у ЗМІ, і обшуки СБУ (але понятих на обшук чомусь своїх привели, з міста нікого не пустили)", - пише Михайло Нижник на сторінці Момота.

"Отже, що ми маємо на даний момент:
Алексей Момот затриманий
СБУ та прокуратура розкручують сюжет з хабарем, жахаючи сумою та її розмірами
Громада міста НЕ ВІРИТЬ у наклеп.
Завдання громади не допустити реваншу колишньої влади у Вишгородській раді. 
Обурює заява прокурора про псевдоактивістів, що заважають будівництву.... це завчасна перестраховка щоб не сприймати обурення громади...
Ну, ну.... побачимо хто кого", - написала у Фейсбуці громадська активістка з Вишгорода Тетяна Поліщук.