В Києві “черговикам” дали 60 квартир, у черзі 65 тисяч

Фото зі сторінки osbb-inform.com.ua

Фото зі сторінки osbb-inform.com.ua

За 2015 рік Київська міська державна адміністрація видала з житлового фонду міста безоплатно 93 квартири. Про це сказано у відповіді КМДА на інформаційний запит “Українських новин”.

При цьому лише 60 житлових приміщень були передані громадянам, які стоять в черзі на покращення житлових умов. Ще 33 квартири були передані з міського фонду іншим "закладам, організаціям і підприємствам".

Водночас в Департаменті будівництва та житлового забезпечення КМДА стверджують, що в 2015 році не отримували в житловий фонд міської громади квартири від забудовників, як це відбувалося раніше.

KVARTIRI-DOKUMENT-1

"З набранням чинності Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" забудовники звільнені від безоплатної передачі місту частини житлової площі за зведені будівлі", – сказано у відповіді.

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко повідомляв, що в міській черзі на покращення житлових умов стоять понад 65 тисяч осіб. З цієї кількості позачергово йдуть 6355 чоловік. Першочергове право на отримання квартири мають понад 24 тисячі сімей, решта йдуть в порядку загальної черги.

“Українські новини”