Ще одного посадовця Черкаського інституту пожежної безпеки підозрюють у хабарництві

cherk-pozez-instytut12.04.2016 посадовій особі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, а саме: отриманні неправомірної вигоди від слухача заочного відділення навчання вказаного закладу за сприяння в безперешкодній здачі екзаменаційної сесії. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

cherk-pozez-habarЯк писав "Ні корупції" під час обшуків у помешканнях посадовців Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, яких підозрювали у вимаганні неправомірної вигоди від курсантів і слухачів вказаного закладу за здачу екзаменаційних сесій, правоохоронці виявили чималу суму грошей.

В автомобілі та квартирі одного з підозрюваних виявили та вилучили гроші в різних валютах, які в гривневому еквіваленті, становлять близько 3,5 млн. гривень, походження яких посадовець пояснити не зміг.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом прокуратури області.

На цей час вирішується питання про відсторонення посадовця від посади та обрання йому запобіжного заходу.