Під Києвом зведено “нічийні” будинки без дозволів – “СтопКор”

ST-KORЮристи громадської організації "Стоп корупції" повідомили прокуратуру Київської області про факти грубого порушення містобудівного та земельного законодавства у селі Юрівка Києво-Святошинського району. За даними правників, у селі на вулиці Васильківській стоять незаконно збудовані п'ять 2-3 поверхових будинків з господарськими спорудами. Будівлі звели на самовільно захоплених земельних ділянках, зазначають юристи.

"Вказані будівлі споруджені без будь-яких дозвільних документів від Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Загалом забудовано та обнесено парканом 2 гектари землі. Відсутність прав на наділи підтверджує публічна кадастрова карта України", - йдеться у документі.

Окрім того, на будинки не отримували містобудівні умови та обмеження від РДА, уточнюють юристи. Однак це не заважає власникам маєтків, особи яких не встановлені, жити в будинках та навіть виставляти нерухомість на продаж.

BIDINKI-DOZVIL

BUDINKI-DOZVIL-1

Юристи "Стоп корупції" просять прокурора Київської області Євгена Бондаренка вивчити ситуацію та притягти винних до кримінальної відповідальності.

“СтопКор”