На Черкащині Держгеокадастр незаконно надав в оренду 45 га землі

Фото: goloskarpat.info

Фото: goloskarpat.info

Головне управління Держгеокадастру в Черкаській області незаконно затвердило документацію землеустрою та надання в оренду земельних ділянок загальною площею 45 га та вартістю 1,5 млн. грн. в адміністративних межах Папужинської сільської ради Тальнівського району.

Вказані земельні ділянки в порушення вимог Закону України «Про фермерське господарство» надані в оренду вже існуючому фермерському господарству за процедурою, передбаченою для фізичної особи, яка має на меті створення такого господарства. Про це повідомляють у прокуратурі Черкаської області.

Прокуратура оскаржила в апеляційному порядку рішення Тальнівського районного суду від 27.01.2016 щодо відмови у задоволенні позову Звенигородського місцевого прокурора, який оскаржив накази Держгеокадастру в області.

"Позицію прокурора підтримано апеляційним судом Черкаської області, рішенням якого 10.03.2016 апеляційну скаргу прокуратури області задоволено, незаконні правочини щодо вказаних земельних ділянок визнано недійсними та скасовано", - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури області.

Фото з сайту http:p-p.com.ua

Фото з сайту http:p-p.com.ua

Як уже повідомляв "Ні корупції", один з керівників Держгеокадастру вимагав у приватного підприємця понад сто дев’яносто тисяч доларів США за позитивне рішення про надання в довгострокову оренду 485 гектарів землі для сільгоспробіт.

Служба безпеки України спільно з Нацполіцією та військовою прокуратурою викрили цей факт.

Співробітники спецслужби затримали залученого керівником Держгеокадастру посередника в центрі Черкас у власному автомобілі під час отримання частини хабара у розмірі сімдесят тисяч американських доларів.