Глава “Еліта-Центру” просить 384 мільйони на заставу

О.Шахов. Фото з відкритих джерел Інтернет

О.Шахов. Фото з відкритих джерел Інтернет

У Подільському суді столиці 13 квітня 2016 року відбулося чергове засідання у справі "Еліта-Центру". Вітчизняна феміда досі не може розпочати розгляд справи по суті. У ній 900 томів. Головний фігурант Олександр Шахов, якого напередодні випустили під заставу згідно з так званим "законом Савченко", з'явився в залі суду вперше за вісім років  без кайданок і з приватною охороною, повідомляє ТСН.

Постраждалі від афери зустріли його досить спокійно і навіть саркастично запропонували поаплодувати антигерою.

Журналісти одразу ж поцікавилися у Шахова, чи є у нього 384 мільйони гривень на заставу, яку він має внести до 16 квітня 2016 року. На що Шахов жартома відповів, що "треба дивитися, може, десь лежать".

"Строки є, вирішимо. Ні, грошей немає. Але, можливо, хтось допоможе, але якщо ніхто не допоможе, то ні", – повідомив Шахов.

Також обвинувачуваний сказав, що добровільно прийшов на засідання суду і збирається відвідувати їх і надалі.

В разі, якщо Шахов не внесе заставу, прокуратура обіцяє ініціювати зміну запобіжного заходу.

Наступне судове засідання має відбутися 20 квітня, на ньому продовжать зачитувати обвинувальний акт, який складає 4000 тисячі сторінок.

ТСН

Довідка “Ні корупції!”

Будівельна афера “Еліта-Центру” стала найбільшою в Києві і в Україні у цій галузі. Від неї постраждали понад півтори тисячі інвесторів. Кримінальна справа із цього приводу була порушена 2006 року, тоді ж виявлені основні дійові особи оборудки.