Нардеп від БПП Фріз купила машину вартістю у 10 річних доходів

І.Фріз. Фото зі сторінки gordonua.com

І.Фріз. Фото зі сторінки gordonua.com

Народний депутат України, член фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Фріз задекларувала 115 697 гривень доходу за 2015 рік. Водночас вона задекларувала у власності новий - куплений у 2015 році -автомобіль Audі A5, який коштує понад 1 мільйон гривень.

Відомості про декларацію народного депутата оприлюднені на її сторінці на офіційному сайті парламенту. У документі зазначається, що доходи депутата складаються із зарплати (78 153,87 гривень), а також страхових виплат (37 543,80 гривень). Члени її родини (чоловік та два сини) у 2015 році доходів не задекларували

Крім того, як свідчить декларація, у порівнянні з 2014 роком у депутата в користуванні з'явилася квартира площею 97,9 квадратних метрів.

“24 канал”

Довідка “Ні корупції!”

Офіційний Інтернет-портал Верховної Ради надає про Ірину Фріз наступну інформацію.

Обрана по загальнодержавному багатомандатному округу від партії "Блок Петра Порошенка”, номер у списку – 30.

Дата набуття депутатських повноважень – 27 листопада 2014 року. На цей час  входить до депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка”.

Голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

Народилася 25 вересня 1974 року, освіта – вища. На момент обрання депутатом – керівник Головного департаменту інформаційної політики в Адміністрації президента України.