ГПУ подає клопотання про арешт Каська

В.Касько. Фото зі сторінки 24 daily.net

В.Касько. Фото зі сторінки 24 daily.net

Екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько повідомив, що прокуратура планує подати клопотання до Печерського суду Києва про його досудовий арешт. Про це він сказав після допиту в ГПУ.

"Єдиною метою сьогоднішнього виклику... було вручення клопотання про взяття під варту", - сказав Віталій Касько журналістам після допиту.

"Це клопотання подається сьогодні до Печерського суду. Ми готуємось до захисту проти цієї позиції", - додав він.

За його словами, судове засідання може відбутись "сьогодні-завтра".

Генеральна прокуратура викликала Віталія Каська як підозрюваного у справі про шахрайство та підроблення документів. Сам він заявив, що повідомлення про підозру йому не вручали.

Касько додав, вийшовши із ГПУ, що йому також вручили повістку на допит в іншій справі. За його словами, це провадження стосується перевищення службових повноважень.

Віталію Каську закидають зловживання з житлом - нібито він, працюючи у прокуратурі у різний час, незаконно отримав від держави та приватизував дві службові квартири.

Він ці звинувачення відкидає, хоча визнає, що представники його родини отримали від держави дві квартири, проте одна з них не була службовою.

Давід Сакварелідзе та Віталій Касько, які працювали заступниками генпрокурора, заявляють про помсту з боку прокуратури.

ВВС-Україна

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли, генпрокурор Віктор Шокін добився арешту квартири свого екс-заступника Віталія Каська на бульварі Дружби народів, 14-16 у Києві. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 22 березня.

За версією слідчих, Касько вчинив шахрайство, надавши недостовірну інформацію про відсутність постійного житла у Києві і, завищивши фактичну кількість членів сім’ї  у 2010-2014 роках, незаконно заволодів квартирою у столиці.

Заступник генерального прокурора Віталій Касько, який вирішив звільнитися з Генеральної прокуратури України, 15 лютого 2016 року на брифінгу в Києві заявив, що в ГПУ панує корупція та кругова порука, а ключові посади обіймають послідовники колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки.