Савченко у ВР не платять, бо вона “відсутня на роботі”

Н.Савченко. Фото зі сторінки novayagazeta.ru

Н.Савченко. Фото зі сторінки novayagazeta.ru

Верховна Рада не нараховувала заробітну плату депутатові від фракції "Батківщина" Надії Савченко, що перебуває в російській в'язниці, через її відсутність на роботі. Про це у відповіді на запит “Українських новин” повідомив апарат Ради.

ідповідно до табелів обліку відпрацьованого часу народними депутатами - членами Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони, наданим цим комітетом з вересня 2015 по березень 2016 року, народному депутатові Савченко Н.В. не відмічено жодного робочого дня. Таким чином, заробітна плата не нараховувалася, податки в державний бюджет не утримувалися", – сказано у відповіді на запит.

Апарат Ради не зміг відповістити на запитання про наявність механізму одержання зарплати родичами або іншими уповноваженими депутата й перенаправив його в Міністерство соціальної політики.

Як повідомляли “Українські новини”, з липня 2014 року Савченко утримується в російських в'язницях. У жовтні 2014 року Савченко, перебуваючи в ув'язненні, була обрана народним депутатом України.

5 квітня 2016 року вирок Савченко про 22 роки позбавлення волі, винесений 22 березня 2016 року Донецьким міським судом Ростовської області (Росія), набув чинності.

“Українські новини”

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли у публіікаціії “Миллионы – депутатам”, видання МИР інформувало, що нардепу Володимиру Ар’єву було надано 352 тисячі гривень на рік на відрядження, а Бориславу Березі – 218 тисяч. З тією ж метою депутат Сергій Власенко отримав 330 тисяч.

Деп-1

"Ні корупції!" також розповідав, що, за даними інформаційно-аналітичного проекту “Погляд на тиждень” телеканалу ZIKнардеп Віталій Хомутиннік, наприклад, задекларував понад 166 мільйонів гривень доходу за 2015 рік. А на його банківських рахунках – 354 мільйони.