Головлікар оцінив місце стоматолога у 25 тисяч

Під час затримання. Фото npu.gov.ua

Під час затримання. Фото npu.gov.ua

Головний лікар однієї зі стоматологічних лікарень Кривого Рогу за призначення на посаду терапевта-стоматолога вимагав 25 тисяч гривень хабара. Посередником стала медсестра цього ж закладу.

Було встановлено, що головний лікар однієї зі стоматологічних лікарень у місті Кривий Ріг на Дніпропетровщині за працевлаштування вимагає 25 тисяч гривень. За вказану суму керівник пообіцяв посаду лікаря терапевта-стоматолога. До протиправної діяльності він залучив головну медсестру, яка виступала в якості посередника і мала передати хабар начальникові.

11 квітня 2016 року оперативники Управління захисту економіки, слідства Нацполіції спільно з УСБУ та прокуратурою у Дніпропетровській області затримали медсестру у приміщенні поліклініки під час одержання хабара.

25 тисяч гривень, а також проекти документів про працевлаштування вилучено поліцейськими.

За матеріалами Управління захисту економіки Нацполіції у Дніпропетровській області щодо корупційних дій з боку посадових осіб медичного закладу слідчим управлінням відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання правопорушникам запобіжного заходу.

За вимагання та одержання неправомірної вигоди передбачено позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років із забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки Нацполіції