Фабрика Януковича збагатилася на 61 мільйон без тендера

Віктор(ліворуч) і Олександр Януковичі. Фото Я.Дебелого зі сторінки УНІАН

Віктор (ліворуч) і Олександр Януковичі. Фото Я.Дебелого зі сторінки УНІАН

ДП “Красноармійськвугілля” уклало угоду з ПАТ “Центральна збагачувальна фабрика “Комсомольська” на послуги зі збагачення вугілля вартість 60,71 мільйона гривень, повідомляє "Національне бюро розслідувань України". Ціна збагачення вугілля становитиме 65 гривень за тонну.

Торги проведено за переговорною процедурою, оскільки раніше було двічі скасовано відкриті торги через відсутність хоча б одного конкурента у фабрики “Комсомольської”, яка єдина подавала заявку на тендер.

Єдиним акціонером ПАТ “ЦЗФ “Комсомольська” є ТОВ “ДРФЦ” з групи Олександра Януковича. У фірми “ДРФЦ”, прописаної у місті Димитрів на Донеччині, власник – віргінський офшор “Сароне холдінгс лімітед”, бенефіціаром вказаний кіпріот  Стеліос Панаідес. Директор – донецький адвокат Олександр Фільченко.

Депозитарій “Комсомольської” – фірма “Альтера фінанс”. Її кінцевими бенефіціарами вказані мешканці Донецька Олег Федін і Сергій Гарагуля. Гарагуля також відомий як голова правління страхової компанії “Кремінь”.

У березні ЦЗФ “Комсомольска” вже подавала заявку на тендер зі збагачення вугілля шахти “Південнодонбаська №3” імені Сургая. Той тендер виграла фірма “Збагачувач” з групи Андрія Орлова з ціною 58 гривень за тонну.

Виконуючий обов’язки директора ДП “Красноармійськвугілля” – Юрій Станіславюк.

Національне бюро розслідувань України

Фото на головній сторінці: В.Янукович, ZN.ua