Кличку буде радити колишній радник Попова

На фото Сергій Левада

На фото Сергій Левада

Київський міський голова Віталій Кличко призначив Сергія Леваду своїм радником на громадський засадах.

Відповідне Розпорядження від 7 квітня 2016 року за підписом міського голови Києва розміщено на сайті Київської міської державної адміністрації.

На виборах до Київської міської ради колишній регіонал Сергій Левада пройшов від партії «УДАР».

За інформацією «Українська правда. Київ», Сергій Левада є кумом Василя Горбаля та був радником колишнього київського міського голови Олександра Попова.

Крім того, як повідомляв "Інсайдер", до березня 2014 року Сергій Левада був гендиректором девелоперської фірми "Українська інвестиційно-інжинірингова компанія", якою до 2012 року він володів разом із Василем Горбалем. Також Левада був співзасновником Агентства моделювання ситуацій разом із його керівником Віталієм Балою.

Після торішнього скандалу зі статтею «Екс-регіонал покриває корупцію бізнес-партнера», головним героєм якої був Сергій Левада, видання «КиевVласть» першим повідомило, що Сергій Левада разом із народним депутатом Віталієм Сташуком є кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Видавничий дім «СЛАЙ-УНІВЕРСАЛ», яка «засвітилася» через участь в монополізації паркувального ринку в Дарниці.

Рішення суду про розірвання договору між Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Слай-Універсал», а також звільнення земельних ділянок, які використовуються як майданчики для паркування транспортних засобів, та їх повернення КП «Київтранспарксервіс» можна прочитати ТУТ.

Як з’ясував «Ні корупції!», на даний момент, Сергій Левада і Віталій Сташук згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, все ще є кінцевими власниками ТОВ «Видавничий дім «СЛАЙ-УНІВЕРСАЛ» (ЄДРПОУ 30855184), яке займається наданням в оренду інших машин, устаткування та товарів; наданням інших індивідуальних послуг; допоміжним обслуговуванням наземного транспорту; наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; консультуванням з питань комерційної діяльності й керування та будівництвом житлових і нежитлових будівель.

Підписантом ТОВ «Видавничий дім «СЛАЙ-УНІВЕРСАЛ» з 19 вересня 2013 року є Андрій Володимирович Подобулкін з правом укладання правочинів і транзакцій на суму еквівалентну 20 тис дол. за курсом НБУ.