Громада Коцюбинського висловила недовіру депутатам і підтримала селищного голову

віче коц 4

Це рішення мешканці смт.Коцюбинське поблизу Києва ухвалили під час велелелюдного віча у неділю 10 квітня. 

Ввечері 10 квітня перед Будинком культури в с.Коцюбинське зібралася громадськість для того, щоби дати оцінку подіям, які відбулися 8 квітня на сесії селищної ради, коли депутати від «Нових облич», порушуючи усі норми права та моралі, спробували усунути з посади селищного голову Ольгу Матюшину.

Віче було як для селища досить велелюдним: за оцінками «Порталу Ірпеня», прийшло більше восьмиста осіб, що є одним з наймасовіших заходів громадськості за усю історію селища. І це є показником громадянської активності коцюбинчан. Було помічено багато депутатів, громадських діячів та представників різних ЗМІ.

Народний депутат Ольга Червакова у своєму виступі зауважила, що про ситуацію в Коцюбинському поінформований депутатський корпус парламенту, і наступного пленарного тижня вони відповідним чином відреагують  на стан справ в селищі. Питання перевиборів депутатів КСР вже не обговорюється - питання лише в призначенні конкретної  дати виборів.

Депутат селищної ради Микола Єременко вказав, що ганебним є те, що коли в країни триває війна, дехто дозволяє собі банально красти земельні ділянки та пускати їх під забудову, вирубуючи при цьому ліс. Саме те, що Ольга Матюшина не бере участі в брудних схемах, і стало причиною такого тиску на неї .

Громадський активіст з Ірпеня Євген Мельничук вказав, що саме в Коцюбинському громада має приклад нової влади в Приірпіннї, яка має працювати для територіальної громади,  виключно в рамках закону.  «Ольга Матюшина ніколи не піддасться  на політичний тиск та шантаж опонентів з «Нових облич», і громаді її в цьому підтримає» , - резюмував Є.Мельничук.

   «Я певен того, що ввечері 8 квітня в Коцюбинському сталося рейдерське захоплення влади», - сказав під час свого виступу недавно призначений губернатор Київської області Максим Мельничук, пообіцявши, що з боку виконавчої влади буде зроблено усе від неї залежне для гарантування місцевого самоврядування в селищі.

Згідно з резолюцією віча, селищний голова Ольга Матюшина має продовжити з восьмої ранку понеділка 11 квітня  виконання своїх посадових обов’язків в робочому кабінеті селищної ради. А депутатів громада вирішила переобрати. Про що й повідомила у своєму зверненні до Верховної Ради, попросивши призначити позачергові вибори селищного парламенту.